Obserwuj w Google News

Zofia Zborowska jest w ciąży. Ogłosiła radosną nowinę i zdradziła płeć dziecka

2 min. czytania
07.11.2023 15:47
Zareaguj Reakcja

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przekazali w mediach społecznościowych radosną nowinę. Okazuje się, że będą mieli drugie dziecko. Zdradzili już płeć maleństwa. Rodzice nie posiadają się ze szczęścia. W taki sposób przekazali wieść o ciąży.

Zofia Zborowska jest w ciąży
fot. Instagram/@zborowskazofia/screen

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. W ich mediach społecznościowych pojawił się krótki filmik, w którym w uroczy sposób pokazują zdjęcie maleństwa, które za kilka miesięcy przyjdzie na świat. Przy okazji zdradzili czy będą to chłopiec, czy dziewczynka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona będą mieli drugie dziecko. Aktorka jest w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami w sierpniu 2021 roku. Wtedy na świat przyszła ich córeczka, Nadzieja, pieszczotliwie nazywana przez nich Nadzią. Wtedy para długo ukrywała przed światem ciążę i nic nie wskazywało na to, by planowali kolejną. Teraz okazuje się, że jednak postanowili powiększyć rodzinę i właśnie radosną nowinę przekazali w sieci. Zostali w to zaangażowani wszyscy domownicy — włącznie z psiakami.

Redakcja poleca

W krótkim filmiku, który pojawił się na Instagramie, widzimy Andrzeja Wronę, Zofię Zborowską, ich psiaki, a także małą Nadzię, która trzyma w dłoniach zdjęcia z ultrasonografu. "To jest tata, to jest mamuś, to jest Wiesia, to jest Krysia, to jest Misio Zdzisio, a ja jestem Nadzia. Będę miała siostrzyczkę. Zobacz, Krysia, to jest moja siostrzyczka" - "mówi" Nadzieja, pokazując zdjęcie z USG psiakowi.

Zofia Zborowa jest w ciąży. Na świat przyjdzie druga córeczka

Zofia Zborowska i jej mąż chętnie dzielą się w sieci historiami ze swojego życia prywatnego. W licznych wpisach i filmikach na Instagramie aktorka żartowała sobie, że jej mąż jest rodzynkiem, któremu przyszło żyć z samymi "babami" - ona, córeczka i dwie suczki tworzą babską mieszankę wybuchową. Być może siatkarz miał nadzieję, że nowe maleństwo okaże się chłopcem i nada nieco przeciwwagi dla takiego "układu sił" w ich domu. Jak widać, na świecie pojawi się kolejna dziewczynka. Rodzice nie ukrywają swojej radości. Zborowska napisała przy filmiku, że informują o ciąży, bo brzuszek bardzo szybko rośnie i nie da się już ciąży zachować w tajemnicy.

"Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie, a Zosia sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla Was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym" - napisali na Instagramie. Pozostaje nam tylko pogratulować.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Oni zostali samotnymi ojcami. Bieniuk, Wawrzecki, Pazura, Smoleń sami wychowywali dzieci
4 Zobacz galerię
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER, Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News