Obserwuj w Google News

Michał Wójcik ma już nową partnerkę? Wyciekły ich wspólne zdjęcia [FOTO]

2 min. czytania
07.11.2023 15:22
Zareaguj Reakcja

Michał Wójcik na początku marca musiał zmierzyć się z osobistą tragedią. Na początku marca kabareciarz pożegnał swoją ukochaną Janinę Włudarczyk. Kobieta przegrała walkę z rakiem, a jej śmierć mocno odbiła się na Wójciku. Wiele wskazuje na to, że kabareciarz znalazł już nową miłość.

Michał Wójcik ma już nową partnerkę? Wyciekły ich wspólne zdjęcia
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

6 marca 2023 roku Michał Wójcik pożegnał swoją narzeczoną, która przegrała walkę z rakiem. Kabareciarz i Janina Włudarczyk doczekali się syna i planowali związać się węzłem małżeńskim. Ich wspólną przyszłość zaprzepaściła jednak choroba kobiety, która musiała poddać się leczeniu w specjalistycznej klinice.

Redakcja poleca

Michał Wójcik zmierzył się z osobistą tragedią

Śmierć Janiny bardzo mocno odbiła się na Wójciku. Przyjaciel kabareciarza – Bartosz Brzeskot, przyznał na łamach „Super Expressu”, że w tamtym czasie Michał był w złym stanie psychicznym. W opiece nad synem musieli pomagać mu najbliżsi. Sąsiedzi Wójcika zdradzili natomiast, że praca była dla niego terapią w trudnych chwilach.

Zobacz też: Krzysztof Jaślar nie żyje. Zenon Laskowik przekazał smutne wieści

Michał Wójcik ma nową partnerkę? W marcu zmarła jego narzeczona

Wiele wskazuje na to, że kilka miesięcy po stracie ukochanej Michał Wójcik odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Dwa dni temu kabareciarz pokazał się u boku pewnej brunetki, a ich wspólne zdjęcie ukazało się… na instagramowym profilu Krzysztofa Skiby. Okazuje się, że gwiazdorzy gościli na weselu swoich wspólnych znajomych, a fotografie z wieczoru pokazują, że towarzyszyły im szampańskie nastroje.

Michał Wójcik ma nową partnerkę Wyciekły zdjęcia
fot. Instagram @skibabigcyc

Warto wspomnieć, że Wójcik i tajemnicza brunetka, z którą rozbawiony pozował do zdjęć, postawili na kolorystycznie dopasowane stylizacje. Wieści o potencjalnym związku komika zdążyły obiec już sieć. Lecz sam zainteresowany nie skomentował tych doniesień. Czy serce Michała faktycznie jest już zajęte? Czas pokaże.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER

Źródła: Radio ZET/Instagram @skibabigcyc