Obserwuj w Google News

Wojciech Bojanowski z TVN rozstał się z żoną. Przyznał się do rozbicia rodziny

2 min. czytania
06.11.2023 22:21

Wojciech Bojanowski podzielił się bardzo osobistym wpisem w mediach społecznościowych. Reporter "Faktów" TVN wyznał, że półtora roku temu rozstał się z żoną i matką swojego 3-letniego syna. Dodał, że to on ponosi odpowiedzialność za rozpad rodziny. 

Wojciech Bojanowski z TVN24 rozstał się z żoną
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Wojciech Bojanowski to reporter i korespondent wojenny znany z "Faktów" w TVN. Jego reportaż "Niech toną" o migrantach próbujących przedostać się do Europy przez Morze Śródziemne otrzymał w 2020 roku nagrodę Grand Press. Bojanowski, odbierając statuetkę, wyznał, że kiedy realizował film, jego żona była w ciąży, lecz w wyniku komplikacji wyczekiwane dziecko zmarło. W Dniu Wszystkich Świętych Bojanowski zamieścił poruszający post o tym, jak zabrał 3-letniego syna Jasia na grób braciszka. Teraz dziennikarz wyjawił, że półtora roku temu rozstał się z mamą Janka.

Redakcja poleca

Wojciech Bojanowski rozstał się z żoną, matką swojego 3-letniego syna 

W osobistym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych Bojanowski ujawnił długo skrywaną tajemnicę. Okazuje się, że dziennikarz nie jest już ze swoją żoną Martą. "Bardzo kocham mojego synka, a bycie ojcem to najważniejsza rola, jaką przyszło mi pełnić w życiu. Bez wątpienia, od urodzenia Janka, bardziej czuję się tatą, niż dziennikarzem. Półtora roku temu, po ośmiu latach związku, rozstaliśmy się z jego mamą Martą" - zwierzył się na Instagramie. 

Reporter "Faktów" podkreślił, że rozstanie było trudnym momentem, ale oboje z byłą partnerką robili wszystko, aby Jaś jak najmniej odczuł rozpad rodziny. "Z dzisiejszej perspektywy wydaje mi się, że to się udało i mocno wierzę w to, że nadal będzie się udawać. Mama Janka zawsze będzie ważną osobą w moim życiu. Czuję do niej wieki szacunek i ogromną wdzięczność" - napisał dziennikarz i dodał, że to on ponosi odpowiedzialność za to, co się wydarzyło. "Przez półtora roku bardzo trudno było mi się pogodzić z tym, że moje dziecko będzie się wychowywało w rozbitej rodzinie i to rozbitej z mojej winy" - podkreślił. 

Wojciech Bojanowski o relacji z synem 

Dziennikarz i jego ekspartnerka wychowują Janka wspólnie. Dziennikarz podkreślił w swoim wpisie, że rozstanie nie musi oznaczać pogorszenia relacji z dzieckiem. "Można się cieszyć z bycia rodzicem i budować z dzieckiem silną więź. Bardzo mi zależy, by być jak najlepszym tatą. Trzymajcie kciuki za mnie w tej, najważniejszej w moim życiu MISJI. Ja będę myślał o Was, jeśli właśnie dziś jest Wam cholernie trudno, albo bijecie się z myślami. Najlepszy rodzic to prawdopodobnie taki, który sam z sobą jest jakoś sensownie poukładany, czego sobie i Wam z głębi serca życzę" - zakończył post Wojciech Bojanowski. 

Nie przegap
Tak kiedyś wyglądała dziewczyna Marcina Hakiela. Jak zmieniła się Dominika?
9 Zobacz galerię
fot. screen/Instagram @_de_bonbon_