Obserwuj w Google News

Harry i Meghan przyłapani! Są dowody na to, że wszystkich od lat okłamują

2 min. czytania
08.11.2023 07:56
Zareaguj Reakcja

Harry i Meghan z chęcią prawią na temat ekologii i tego, że musimy zadbać o naszą planetę, ponieważ sytuacja naszego środowiska jest w opłakanym stanie. Teraz już wiadomo, co sami robią, kiedy myślą, że nikt nie patrzy.

Harry i Meghan latają prywatnym odrzutowcem. Potem prawią fanom o ekologii
fot. Rex Features/East News

Ostatni koncert Katy Perry w Las Vegas wywołał niemałe poruszenie. Na wydarzenie wybrała się cała plejada gwiazd z dawno niewidzianą, nieuleczalnie chorą Celine Dion na czele, której pląsy do hitów czarnowłosej gwiazdy skradły całe show. Czujni fotoreporterzy nie zapomnieli też o księciu Harrym i księżnej Meghan Markle, którzy tego dnia również nie zawiedli.

Zobacz też:   Quiz. Romanse w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wiesz, który royals cudzołożył?  

Harry i Meghan nazwani hipokrytami. Kiedy nikt nie patrzy, oni…

Na koncercie Katy Perry Sussexowie Harry i Meghan nie byli sami. Niepokorni małżonkowie bawili się ze swoją ekipą i resztą gwiazd w obszernej strefie dla VIP-ów. I iście vipowsko na koncert przybyli. „Daily Mail” donosi, że paparazzi przyłapali royalsów w Santa Barbara, jak razem z rozweseloną grupą znanych w USA osobistości wsiadali do prywatnego samolotu, który, jak się okazało, podrzucił ich do Las Vegas. Biorąc pod uwagę szalenie nieekologiczny i obciążający środowisko środek transportu, Harry i Meghan stracili na wiarygodności w kwestii swoich wywodów na temat ekologii. A to jeszcze nie wszystko…

Redakcja poleca

Harry i Meghan nazwani „ekohipokrytami”

Jak donosi tabloid, Harry i Meghan wsiedli do samolotu Michaela Herda, który jest znanym spadkobiercą fortuny pochodzącej z wydobycia ropy naftowej. Na pokładzie znaleźli się również Cameron Diaz i Benji Madden, Zoe Saldana i Marco Perego, David Katzenberg i Stellina Bickers oraz założycielka aplikacji randkowej Whitney Wolfe Herd i jej mąż Michael Herd.

Przypomnijmy tylko, że Harry jest założycielem organizacji Travalyst, której jednym z głównych celów jest promocja turystyki przyjaznej dla środowiska. Trudno jednak zaufać w kwestii ekologii komuś, kto niespełna 400 km pokonuje prywatnym samolotem czy  do przejechania 60 metrów angażuje składający się z 7 aut konwój samochodów

Źródło: Radio ZET/Daily Mail

Nie przegap
Rozwody, zdrady i bolesna śmierć. Oto najgorsze momenty z życia Elżbiety II
12 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS