Obserwuj w Google News

Quiz. Czy poradzisz sobie w więzieniu? Tylko grypsujący mają 14/14

1 min. czytania
08.11.2023 15:17
Zareaguj Reakcja

Nigdy nie wiadomo, w którym momencie naszego życia trafimy do więzienia. Oczywiście wszyscy staramy się przestrzegać prawa, ale jeśli coś pójdzie nie tak, będziemy musieli dopasować się do nowej rzeczywistości. Na początku przejdziesz amerykankę, czyli okres próbny, który ma na celu dołączenie do grypsujących. Sprawdź w naszym quizie, czy poradzisz sobie w więzieniu podczas pierwszych dni za kratkami.

Quiz czy poradzisz sobie w więzieniu
  • 14 pytań Rozpocznij quiz
fot. TADEUSZ KONIARZ/REPORTER/East News

Miejmy nadzieję, że chociaż minimalnie gamzasz grypsem, czyli posługujesz się gwarą więzienną. Dzięki temu unikniesz afery bęckowej, czyli nie zostaniesz pobity. Na pewno wiesz, aby nie narażać się nikomu i słuchać charakterniaków – czyli przywódców grupy grypserskiej. Jednak na wszelki wypadek sprawdź, czy znasz więzienne obyczaje i rozwiąż nasz quiz.

Quiz. Przetrwasz w więzieniu?

Lepiej, abyście nigdy nie trafili do więzienia. Nikt nie chciałby spoglądać na świat zza krat i przebywać w miejscu, gdzie łatwo narazić się bandytom z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście będąc fachurą, czyli niedoświadczonym więźniem, który giba – odsiaduje wyrok - łatwo o wpadkę. My jednak uważamy, że dasz radę przetrwać. Zdobędziesz komplet punktów? Zaczynamy!

Nie przegap

logo Tu się dzieje