Obserwuj w Google News

Roma Gąsiorowska o rodzinnej tragedii. "Zostałam z czarną dziurą w sercu"

2 min. czytania
08.11.2023 18:27
Zareaguj Reakcja

Roma Gąsiorowska otworzyła się na temat rodzinnej tragedii. Kiedy aktorka miała zaledwie 18 lat, zmarła jej mama. Gwiazda opowiedziała o tamtym dramacie. Wydarzenie całkiem odmieniło jej spojrzenie na życie.

Roma Gąsiorowska o śmierci mamy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EST NEWS

Roma Gąsiorowska jest cenioną polską aktorką, która w mediach społecznościowych niekiedy dzieli się z fanami swoimi szczerymi przemyśleniami i opowieściami z życia. Jakiś czas temu przekazała, że miała złe relacje z ojcem. Po latach postanowiła na jego cześć nazwać domową roślinę. Jak stwierdziła, chce w ten sposób "odczarować" imię Ryszard. Takie działanie traktowała jak zabieg terapeutyczny, jak sama to nazwała. Jednak w życiu gwiazdy było więcej trudnych momentów. Ostatni na łamach magazynu "Pani" opowiedziała o śmierci mamy. Aktorka miała wtedy zaledwie 18 lat.

Roma Gąsiorowska o śmierci mamy

W ostatnich miesiącach o Romie Gąsiorowskiej w mediach często mówiło się ze względu na kryzys w jej małżeństwie z Michałem Żurawskim. Plotkowano, że przechodzą bardzo trudny czas, a aktorka miała nawet złożyć papiery rozwodowe. Potem niespodziewanie pojawiły się wieści o tym, że małżonkowie jednak przetrwali kryzys. Obydwoje jednak w mediach nie wypowiadali się na ten temat. Teraz za to aktorka opowiedziała o swoim nastoletnim życiu. Jego największą tragedią była śmierć mamy, która chorowała na raka.

Redakcja poleca

W rozmowie na łamach "Pani" przyznała, że jej mama zmarła w wieku 40 lat. Już sama wieść o chorobie była dla Gąsiorowiej prawdziwą traumą, która wywołała w niej uczucie buntu. - Chyba największy bunt przyszedł w momencie, kiedy mama zachorowała. Miałam wtedy 17 lat i czułam wielką niesprawiedliwość losu, nie rozumiałam, dlaczego nas to spotyka, i nie wiedziałam, co dalej będzie, kiedy dowiedziałam się, że mama ma raka. Rok później odeszła, a ja zostałam z czarną dziurą w sercu. Miała 40 lat" - przekazała aktorka.

Śmierć mamy odmieniła życie Romy Gąsiorowskiej

Śmierć mamy była dla Romy Gąsiorowskiej bardzo trudnym doświadczeniem i miała bardzo duży wpływ na jej życie. Wtedy 18-letnia Roma zaczęła postrzegać wszystko w całkiem inny sposób. Musiała nauczyć się cieszyć życiem na nowo. - Krok po kroku wychodziłam z traumy, ucząc się żyć. I ucząc się chcieć żyć. Wiem, to jest mocne, co powiedziałam, ale tak to wyglądało. Kiedy nagle masz czarną dziurę, nie rozumiesz, dlaczego i po co jesteś na świecie, uczysz się cieszyć tym, że świeci słońce i że są kwiaty, i że życie jeszcze może być piękne" - przekazała gwiazda.

Źródło: Radio ZET/Pani/Pomponik

Nie przegap
Maryla Rodowicz, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
10 Zobacz galerię
fot. MARIUSZ KAPALA GazetA LUBUSKAPolska PressEast News, Karol MakuratREPORTER, TRICOLORSEast News