Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka uciekła z koncertu Beyonce. Zdradziła, co tam zobaczyła

2 min. czytania
30.06.2023 11:08
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka podzieliła się z fanami zaskakującą historią. Gwiazda musiała uciekać z koncertu Beyonce. Modelce nie spodobało się to, co miała zobaczyć na Stadionie Narodowym.

sandra-kubicka-uciekła-z-koncertu-beyonce-zdradziła-co-tam-zobaczyła
fot. VIPHOTO/East News

Koncert Beyonce w Warszawie był niezwykle emocjonującym wydarzeniem. Znana z zamiłowania do luksusu piosenkarka miała naprawdę gwiazdorskie oczekiwania i przygotowała dla organizatorów wydarzenia listę specjalnych wymagań. Na koncercie wokalistki nieoczekiwanie pojawili się Lizzo, Zendaya i Tom Holland. Oczy publiczności były także skierowane na polskich celebrytów. Natasza Urbańska zaliczyła wpadkę ze strojem, Jessica Mercedes miała szpiegować inne gwiazdy, a najbardziej internautom podpadła Julia Wieniawa. Teraz swoją historię z koncertu Beyonce opowiedziała Sandra Kubicka. Modelka musiała uciekać ze Stadionu Narodowego.

Redakcja poleca

Sandra Kubicka nie wspomina dobrze koncertu Beyonce. Przed czym uciekała gwiazda?

Sandra Kubicka ostatnio wdała się z fanką w dyskusję na temat jej rozstania z Baronem. Gwiazda wyznała, że „przestanie wierzyć w miłość”. Teraz zaskoczyła wszystkich wyznaniem dotyczącym koncertu Beyonce. Modelka, tak jak wiele polskich gwiazd, była obecna na wydarzeniu, jednak nie spodobało się jej to, co miało dziać się na Stadionie Narodowym.

Koncert nie zakończył się dla Kubieckiej szczęśliwie. Celebrytka zwróciła się do fanów i przyznała, że musiała uciekać z imprezy. Sytuacja była dla niej dość nieprzyjemna. - Uciekłam przed zakończeniem koncertu - ujawniła.

Redakcja poleca

- Nie wiem, czy to grzech, ale jest mi słabo. Wszyscy tam palili różne dziwne rzeczy, a ja ich nie lubię bardzo - wyjaśniła. Sandra nie sprecyzowała, czym były „dziwne rzeczy”. Być może nie zdążyła zasięgnąć języka, gdyż szybko ulotniła się z imprezy. Na szczęście występ Beyonce zrekompensował jej drobne cierpienia. - Koncert był zaje***y - oceniła modelka.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS