Obserwuj w Google News

Beyonce zobaczy Kaczyńskiego? Spotkają się na Placu Piłsudskiego

2 min. czytania
27.06.2023 18:12
Zareaguj Reakcja

We wtorek i środę odbędą się długo oczekiwane koncerty Beyonce. Artystka zawita do Polski wraz z nowym repertuarem albumu Renaissance, a w samej Warszawie spędzi trzy dni. Miejsce, w którym zatrzymała się gwiazda, to prawdziwa ostoja luksusu.

Beyonce-zobaczy-Kaczyńskiego-Spotkają-się-na-Placu-Piłsudskiego
fot. Bartosz KRUPA/East News, MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Czerwcowe koncerty Beyonce w Polsce to bez wątpienia jedne z najbardziej wyczekiwanych imprez muzycznych roku. Amerykańska supergwiazda do tej pory gościła nad Wisłą wyłącznie dwa razy, a trasa „Renaissance World Tour” cieszyła się wśród Polaków tak dużym wzięciem, że postanowiono zorganizować dwa koncerty w Warszawie.

Redakcja poleca

Występy artystki w stosunkowo krótkim czasie zdążyły obrosnąć legendą. Fani małżonki Jay’a-Z co rusz chwalą się filmikami z koncertu idolki, która z wielką starannością zadbała o każdy element show. Jak wiadomo jednak, wypadki chodzą po ludziach i nawet światowej sławy gwiazda nie zawsze jest w stanie uniknąć wpadek. Kilka dni temu kamery uchwyciły na koncercie Knowles-Carter, jak ta zmaga się z własną ekipą, a nagranie zażenowanej 41-latki zdążyło wywołać w sieci prawdziwą furorę.

Beyonce zagra koncert w Polsce. Gdzie się zatrzyma?

Choć nie wiadomo, czy gwiazda doszła już do porozumienia z winnym za wpadkę, wiadomo natomiast, że show musi trwać nadal. We wtorek i środę wymagająca Bey zagra koncerty na PGE Narodowym, a Pudelkowi udało się ustalić, w jakim hotelu zatrzyma się artystka.

Okazuje się, że organizator koncertu zafundował jej miejscówkę z najwyższej półki. Przez trzy dni Amerykanka i jej mąż urzędować będą w luksusowym hotelu Raffles Europejski, w którym pobyt wyniesie ich aż 84 tysiące złotych. Aby sprostać wymaganiom artystki, zamknięto dla niej całe piętro, a apartament, w którym się zatrzyma, to prawdziwa definicja bogactwa.

Raffles Europejski Warszawa
fot. Bartosz KRUPA/East News

Organizator warszawskiego koncertu zapewnił Beyonce prawdziwe luksusy

Sypialnia piosenkarki wyposażona jest w łóżko typu „king size”, w którym pościel robiona jest wyłącznie na zamówienie. W łazience natomiast można odnaleźć ekskluzywne produkty, które zaprojektował dla hotelu francuski perfumiarz Blaise Mautin.

Wieść niesie, że Beyonce ma dość konkretne wymagania co do miejsc, w których przebywa. Amerykańska supergwiazda zawsze stara się o hotel w centrum miasta, gdzie z okna może cieszyć się widokiem największych atrakcji turystycznych. W Londynie jej okna padały na London Eye, w Paryżu na wieżę Eiffla. W Polsce za to będzie mogła podziwiać uroki Krakowskiego Przedmieścia lub Plac Piłsudskiego z pomnikiem Lecha Kaczyńskiego na czele. Jest czego zazdrościć?

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS

RadioZET.pl/Pudelek.pl