Obserwuj w Google News

Beyonce straciła cierpliwość. Ekipie dostało się na oczach publiczności [WIDEO]

2 min. czytania
21.06.2023 08:08
Zareaguj Reakcja

Do sieci trafiło nagranie z koncertowej wpadki Beyonce. Wokalistka w pewnym momencie straciła cierpliwość, oddaliła od twarzy mikrofon i krzyknęła w stronę członka ekipy, który nie zauważył danego przez nią znaku.

Beyonce straciła cierpliwość. Członkowi ekipy dostało się na oczach publiczności [WIDEO]
fot. INSTARimages.com/Cover Images/East News

Trasa koncertowa Beyonce "Renaissance World Tour" to jedno z największych wydarzeń muzycznych ostatnich lat. Ludzie płacą krocie, by zobaczyć wokalistkę na żywo. Ile kosztuje koncert Beyonce w Polsce? Na kilka dni przed występem ceny wahają się od ponad 400 do nawet 3000 złotych. Za taką cenę fani oczekują czegoś naprawdę wyjątkowego, a Beyonce jest tego świadoma, bo nie pozwala na jakiekolwiek wpadki podczas swojego skrupulatnie przygotowywanego show. Kamery uchwyciły, co się dzieje, gdy jednak coś idzie nie po myśli wokalistki.

Zobacz też:  Muszą się wyprowadzić, bo Beyonce gra koncert. Dramat 30 rodzin

Tak wygląda koncert Beyonce. Na scenie pojawił się koń

Beyonce miała prawie 5-letnią przerwę od koncertowania. Co prawda wokalistka dała w tym czasie kilka występów, ale to było nic w porównaniu do tras koncertowych, które w jej wykonaniu są prawdziwym show. "Renaissance World Tour" to jedno z największych wydarzeń muzycznych ostatnich lat – Bey pieczołowicie przygotowywała każdy fragment swojego występu. To nie tylko koncert na żywo, ale prawdziwe przedstawienie pełne tańca, świateł, błyskotek z masą niecodziennych rekwizytów robionych na zamówienie.

Jednym z takich gadżetów jest srebrny koń, który jest wykonany w skali 1:1 do prawdziwego zwierzęcia. Częścią choreografii Beyonce jest wejście na konia, wykonanie na nim kilku zwrotek utworu i zejście. Wokalistka ma na sobie wtedy pokaźnych rozmiarów kostium, dlatego podczas tego fragmentu niezbędna jest pomoc ekipy. Niestety ta zawiodła.

Redakcja poleca

Wpadka Beyonce na koncercie. Straciła cierpliwość

Jednemu z fanów udało się uwiecznić zdenerwowaną na koncercie Beyonce. Sytuacja miała miejsce w Amsterdamie, a problemem był wspomniany wyżej feralny koń. Na wideo, które trafiło do sieci widać, że wokalistka wyraźnie daje znak ekipie, że chce zejść z konia. Gdy ci nie zareagowali, pomachała ręką bardziej agresywnie.

Jeden z pracowników Bey zanotował, że musi coś zrobić, ale zrobił nie to, czego oczekiwała gwiazda. Zamiast pomóc jej zejść, zabrał stojące obok konia schodki unieruchamiając artystkę na srebrnej, zwierzęcej figurze. Beyonce wyraźnie straciła cierpliwość, oddaliła mikrofon od twarzy, a na jej twarzy pojawiło się zażenowanie. Z ruchu ust gwiazdy wyczytać można, że głośno krzyknęła „o mój Boże!” w stronę mężczyzny, który zabrał jej schodki. Nagranie z tego momentu stało się viralem w sieci, a fani zachodzą w głowę, czy wspomniany członek ekipy jeszcze ma pracę, czy nie.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS