Obserwuj w Google News

Ed Sheeran przyjedzie do Polski. Ogłosił europejską trasę. Znamy datę i miejsce

2 min. czytania
05.07.2024 11:43

Ed Sheeran ogłosił europejską trasę koncertową. Nie zabraknie także koncertu w Polsce. Kiedy i w którym mieście wystąpi twórca "I see fire"? Znamy wszystkie szczegóły trasy.

Ed Sheeran
fot. Rex Features/East News

Ed Sheeran wystąpi w Polsce. Znamy datę i miejsce koncertu

Ed Sheeran ogłasza kolejne koncerty w ramach europejskiej trasy Mathematics, która odbywać się będzie w 2025 roku. Trasa obejmie takie kraje jak Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Belgia, Szwecja i Dania. Nie mogło tu zabraknąć także Polski, w której słynny Teddy ma dziesiątki tysięcy wiernych fanów.

Redakcja poleca
2
Earth Festival Uniejów 2024

Kiedy i gdzie w Polsce odbędzie się koncert rudowłosego Brytyjczyka? Ed Sheeran wystąpi u nas 16 sierpnia 2025 roku na Tarczyński Arena we Wrocławiu. W ramach nadchodzącej trasy Ed zachwyci swoich fanów wieloma ulubionymi utworami z dekady obejmującej "matematyczny okres" jego albumów, w tym z najnowszego wydania „-”.

Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana we Wroławiu?

Sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana we Wrocławiu w ramach nadchodzącej trasy koncertowej rusza już 10 lipca 2024 o godzinie 9.00. Bilety dostępne będą na stronie www.edsheeran.com. Artysta i jego zespół apelują do fanów o korzystanie z oficjalnych kanałów sprzedaży wejściówek.

"Koncerty w ramach tej trasy będą korzystać ze specjalnie opracowanej technologii mobilnych biletów cyfrowych z zabezpieczeniami, aby zapewnić, że prawdziwi fani kupują autentyczne bilety, oraz aby zapobiec sprzedaży biletów po zawyżonych cenach przez nieoficjalne serwisy i sprzedawców. Fani, którzy nie będą mogli wziąć udziału w koncertach, będą mogli odsprzedać swoje bilety innym fanom po cenie zakupu plus opłata rezerwacyjna za pośrednictwem oficjalnej platformy odsprzedaży po cenie nominalnej tam, gdzie kupili bilety" - informują organizatorzy w komunikacie prasowym.

Trasa koncertowa Eda Sheerana 2025 - pełna rozpiska koncertów

30 maja, Hiszpania, Madryt, Cívitas Metropolitano
6 czerwca, Francja, Marsylia, Orange Vélodrome Stadium
14 czerwca, Włochy, Rzym, T.B.A
20 czerwca, Francja, Lille, Decathlon Arena - Stade Pierre Mauroy
29 czerwca, Niemcy, Stuttgart, MHPArena
05 lipca, Niemcy, Hamburg, Volksparkstadion
26 lipca, Norwegia, Oslo, Ullevaal Stadion
02 sierpnia, Szwajcaria, Zurych, Stadion Letzigrund
08 sierpnia, Belgia, Antwerpia, Middenvijver Park
16 sierpnia, Polska, Wrocław, Tarczyński Arena
23 sierpnia, Szwecja, Sztokholm, Strawberry Arena
29 sierpnia, Dania, Kopenhaga, Øresundsparken
30 sierpnia, Dania, Kopenhaga, Øresundsparken
05 września, Niemcy, Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena

Europejskie koncerty Eda Sheerana w ramach tournee Mathematics to kontynuacja poprzednich wydarzeń. Wcześniej artysta zabrał swoją blockbusterową trasę do Azji Południowo-Wschodniej, Zjednoczponych Emiratów Arabskich i Indii.

Źródło: Radio ZET/materiały prasowe

Nie przegap