Obserwuj w Google News

Numerologia na 8-14 lipca 2024. Horoskop tygodniowy dla wszystkich liczb

3 min. czytania
08.07.2024 07:07

Sprawdź, jaka jest twoja przepowiednia numerologiczna na nadchodzące dni. Co wydarzy się w twoim życiu między 8 a 14 lipca? Na co powinieneś teraz uważać?

Numerologia
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy - numerologia na 8-14 lipca 2024 roku

Numerologia to starożytny sposób wróżenia, który opiera się na interpretowaniu znaczenia liczb. Każdy z nas ma przypisaną liczbę urodzeniową, obliczaną z sumy daty naszego przyjścia na świat. Jeśli chcemy ją poznać, powinniśmy zapisać swoją datę urodzenia i dodać wszystkie należące do niej cyfry. Osoba urodzona 1 października 1988 roku to urodzeniowa Jedynka:

1+ 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1.

Wszyscy posiadamy swoją numerologiczną drogę życia, dzięki której mamy szansę poznać przyszłość. Co czeka nas w lipcu 2024 roku? Poznaj swój horoskop tygodniowy.

Horoskop tygodniowy - numerologia: 1 (Jedynka)

Jedynka. Przypomnisz sobie o czymś, co wywołało w tobie niepokój i ekscytację na początku minionego miesiąca. W tamtej chwili nie czułeś się gotowy, żeby z kimkolwiek o tym porozmawiać. Teraz jednak zapragniesz to zrobić i odważnie wyślesz wiadomość. Może ona wywołać w twoim życiu ogromne zmiany. 

Horoskop tygodniowy - numerologia: 2 (Dwójka)

Dwójka. W twoim sercu zgaśnie tęsknota za kimś, kto kiedyś zrobił ci krzywdę. Pracujesz nad poczuciem własnej wartości i z tego powodu nie masz już potrzeby rozmyślać o ludziach, którzy cię zranili. Zapomnisz o nich tak, jakby nigdy ich nie było. Od tej pory będziesz zwracać uwagę tylko na tych, którzy cię szanują. 

Horoskop tygodniowy - numerologia: 3 (Trójka)

Trójka. Zastanów się, czy rzeczywiście nienawidzisz swojej pracy, czy może po prostu czujesz się nią zmęczony. Często dopada nas irytacja, kiedy zaczynamy ignorować swoje pasje i myśleć tylko o obowiązkach. Czy jest coś, co masz ochotę robić w wolnych chwilach? Nie odkładaj tego na później. 

Horoskop tygodniowy - numerologia: 4 (Czwórka)

Czwórka. Abstrakcyjne myślenie może ci się teraz przydać. Zacznij czytać książki, przeglądać obrazy czy fotografie, snuj marzenia i wizje. To pobudzi twoją intuicję do pracy i pozwoli jej wyznaczyć właściwy kierunek twojej dalszej ścieżki. Pamiętaj, że życie nie jest związane tylko z nudnymi obowiązkami. 

Horoskop tygodniowy - numerologia: 5 (Piątka)

Piątka. Ukoisz swój ból i nareszcie poczujesz się lepiej po kilku wymagających tygodniach. Niedługo zrozumiesz, że takie właśnie musiały one być, by udało ci się podjąć właściwe decyzje. Gdybyś nie widział tego wszystkiego, co zobaczyłeś, mógłbyś zabrnąć w ślepy zaułek. Miej zaufanie do swojego życia.

Horoskop tygodniowy - numerologia: 6 (Szóstka)

Szóstka. Czy masz pewność w sprawie tego, że osoba, którą kochasz, jest dla ciebie odpowiednia? Twój horoskop wskazuje na to, że możesz się teraz pomylić w sprawach uczuciowych. Stanie się tak, jeśli zaczniesz ignorować czyjeś wady i wmawiać sobie, że jesteś w stanie je zmienić. To nieprawda. Albo je zaakceptujesz, albo szukaj kogoś innego...

Horoskop tygodniowy - numerologia: 7 (Siódemka)

Siódemka. Masz za sobą kilka trudnych wspomnień, ale nie wpływa to wcale na twoją wartość. O tym, jaką osobą jesteś, decyduje to, co zrobisz dzisiaj i jutro. Skup się na swojej przyszłości i naucz się myśleć o niej z entuzjazmem. Ilekroć dzieje się coś dobrego, miej w sobie wdzięczność. To pomoże ci odmienić życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy - numerologia: 8 (Ósemka)

Ósemka. Ukrywasz przed innymi swoje prawdziwe myśli, chociaż powinieneś otwarcie o nich powiedzieć. Dopóki nie wiedzą, jakie są twoje potrzeby, nie są w stanie ich spełnić. To naiwność zakładać, że ludzie umieją odgadywać nasze emocje. Musisz o nich poinformować osobiście.

Horoskop tygodniowy - numerologia: 9 (Dziewiątka)

Dziewiątka. Brakuje ci kogoś, kto pojawił się na chwilę i nagle zniknął? Masz wrażenie, że dostałeś od kogoś obietnicę, ale nie została dotrzymana? Odpuść i o nic nie pytaj. Kiedy zapomnisz o tej sprawie, sama się wyjaśni. Dopóki jednak czekasz na ważną rozmowę, nie masz na nią szans.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap