Obserwuj w Google News

Tarot miłosny na 8-14 lipca. Co przyniosą te dni poszczególnym znakom zodiaku?

3 min. czytania
08.07.2024 06:55

Jaki jest twój miłosny horoskop z kart tarota? Oto przepowiednia dla wszystkich znaków zodiaku na nadchodzący tydzień. Sprawdź, co może się wydarzyć między 8 a 14 lipca 2024.

Tarot - miłość i związki
fot. Shutterstock

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Baran

Baran. Twoja karta tarota to Królowa Mieczy. Albo uda ci się wypracować z kimś nowy poziom intelektualnego porozumienia, albo postawisz tej osobie wyraźną granicę. Najważniejszym testem dla tej znajomości będzie to, czy druga strona jest z tobą szczera. Teraz dowiesz się, czy mówi prawdę. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Byk

Byk. Postaraj się wyeksponować zalety, które rzeczywiście posiadasz, zamiast na siłę dopasowywać się do drugiej osoby. Karta Mag wskazuje, że możesz mieć tendencję do udawania, że jesteście idealnie dobrani. Wcale tak nie jest, a wasza relacja wymaga pracy. Nie próbuj iść drogą na skróty. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Bliźnięta

Bliźnięta. Złamiesz serce sobie samemu, jeśli nie przeprowadzisz teraz pewnej rozmowy. Potrzebujesz wziąć odpowiedzialność za swoje zachowanie i przyznać się do błędu. W przeciwnym razie ta sprawa będzie do ciebie powracać do końca roku i zabierze ci całą radość. Karta 3 Mieczy radzi, by powiedzieć "przepraszam".

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Rak

Rak. Potrzebujesz skupić się teraz na sobie i otoczyć się opieką. Idź na długo odkładaną wizytę, nawiąż kontakt z dawno niewidzianymi przyjaciółmi albo pokaż w pracy, na co cię stać. Ten tydzień powinien upłynąć pod znakiem niezależności. Daj ukochanej osobie do zrozumienia, że potrzebujesz naładować baterie w samotności. Radzi tak karta 9 Denarów

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Lew

Lew. Twoim najważniejszym celem w nadchodzących dniach powinno być zwiększenie poczucia własnej wartości. Jesteś bowiem w tej chwili chodzącym magnesem - dostajesz dokładnie to, o czym myślisz. Możesz przyciągnąć do siebie tę osobę, której pragniesz, ale najpierw zacznij się spodziewać, że ci się to uda. Patronuje ci karta Cesarzowa.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Panna

Panna. Karta Kochankowie przypomina, że w miłości obie strony są wobec siebie równe i nikt nie powinien nikim rządzić. Uważaj więc, by nie pozwalać partnerowi na zbyt wiele. Sam też nie próbuj rywalizować o miejsce w relacji. Prawdziwe uczucie daje o sobie znać wtedy, gdy dwoje ludzi pracuje nad znalezieniem wspólnego języka. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Waga

Waga. Karta 5 Denarów wskazuje, że za sprawą jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia możesz teraz zwątpić w to, na co zasługujesz. Uważaj jednak, by nie usprawiedliwiać w tak dziwny sposób czyjejś niedojrzałości. Jeśli druga osoba zachowuje się jak dziecko, nie ma to nic wspólnego z tobą. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Skorpion

Skorpion. Nie rozmyślaj o kimś, z kim łączyła cię więź w przeszłości. Ta osoba zupełnie już do tego nie wraca i ma nowy obiekt zainteresowań. Karta 4 Kielichów informuje, że nie dostrzegasz czegoś, co mogłoby cię w tej chwili uszczęśliwić, bo wolisz być pogrążony we wspomnieniach. Czy to na pewno dobry pomysł?

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Strzelec

Strzelec. Karta As Kielichów zachęca cię do otwartej komunikacji w relacji z osobą, którą darzysz uczuciem. Dopóki trzymasz wszystko w tajemnicy, nie masz szans zdobyć tego, czego pragniesz. Opowiedz o swoich emocjach i poproś swoją sympatię, by spełniła twoje życzenie. Czas zebrać się na odwagę!

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Koziorożec

Koziorożec. Karta Pustelnik wskazuje, że udało ci się zdobyć nową mądrość, która poprawi jakość twoich miłosnych relacji. Dzięki temu przestaniesz popełniać błędy i wyłamiesz się ze starych schematów. Ktoś będzie zachwycony tym, jak dojrzałe są twoje przemyślenia. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Wodnik

Wodnik. Karta 8 Buław radzi patrzeć tylko do przodu i nie tracić czasu na wspomnienia. Możesz mieć teraz wiele powodów do uśmiechu, więc nie smuć cię z powodu dawnych zdarzeń. Optymizm i luz naładują cię pozytywną energią na długi czas. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku — Ryby

Ryby. W twoim życiu pojawi się przyjacielska relacja, która z biegiem czasu może się rozwinąć w ciekawym kierunku. Chodzi o kogoś, z kim zrozumiesz się bez słów i zapragniesz spędzać każdą wolną chwilę. Karta As Denarów podpowiada, by najbardziej zbudować dla tej relacji trwały fundament, a dopiero potem podejmować odważne kroki. 

Źródło: Radio ZET

Nie przegap