Obserwuj w Google News

Jessica Mercedes szpiegowała gwiazdy na koncercie Beyonce? "Ale wiocha, obrzydliwe"

2 min. czytania
28.06.2023 11:46
Zareaguj Reakcja

Jessica Mercedes podczas warszawskiego koncertu Beyonce nagrywała z ukrycia między innymi Jay'a-Z i Toma Hollanda. Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem celebrytki.

Jesscia Mercedes nagrywała gwiazdy na koncercie Beyonce
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER EAST NEWS / screen: Instagram @/jemerced

Koncerty Beyonce na warszawskim Stadionie Narodowym to jedno z największych muzycznych wydarzeń roku w naszym kraju. We wtorek 27 czerwca światowej sławy wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała się polskiej publiczności i dała niezapomniane show. Gwiazda jak zwykle zachwyciła nie tylko talentem wokalnym, ale także pieczołowicie i z rozmachem przygotowaną choreografią oraz scenografią. Na koncert wybrało się wiele gwiazd polskiego show-biznesu, między innymi Jessica Mercedes. Jednak zdaniem wielu osób zachowanie celebrytki podczas występu Beyonce było karygodne.

Jessica Mercedes na koncercie Beyonce nagrywała gwiazdy z ukrycia

Jessica Mercedes relacjonowała koncert Beyonce na swoim profilu na Instagramie. Celebrytka postanowiła pokazać, że obok niej bawią się światowe gwiazdy, które nagrała telefonem. Tych nie brakowało, na koncercie pojawili się między innymi Zendaya, Tom Holland i Lizzo. Jednak największą euforię Jessici wzbudził widok męża Beyonce, Jay'a-Z, którego Polka jest wielką fanką.

- Patrzcie, kto za nami bawił się na Beyonce. Przepraszam cię Beyonce, ale kocham twojego męża - napisała Mercedes w jednej z relacji.

Część internautów nie kryje oburzenia zachowaniem Jessici. Zarzucono jej brak kultury i bezprawne publikowanie wizerunku osób, których nawet nie zna.

Redakcja poleca

Jessica Mercedes w ogniu krytyki. Szpiegowała gwiazdy na koncercie Beyonce?

W sieci pojawiły się liczne negatywne komentarze internautów, którzy zganili Jessicę Mercedes za nagrywanie gwiazd podczas koncertu Beyonce. Zarzucono jej nawet małomiasteczkowość i wybranie się na występ światowej sławy artystki tylko po to, by zyskać rozgłos.

- Jak można nagrywać ludzi bez ich zgody, a potem jeszcze to publikować? Obrzydliwe.

- Jednak dalej Polaczkom słoma z butów wystaje.

- Ale żenada. Robić zdjęcia z ukrycia. Serio, współczuje prawdziwym gwiazdom ze te polskie celebryty, bez taktu totalnie! Idą na koncert po to, żeby foty pstrykać z przyczajki.

- Ale wiocha - czytamy.

Pytanie, czy Jessica przejmie się krytyką internautów. W trakcie koncertu wyglądała na zachwyconą.

Jessica Mercedes nagrywa gwiazdy na koncercie Beyonce
fot. screen: Instagram @jemerced
Jay Z na koncercie Beyonce w obiektywie Jessici Mercedes
fot. screen: Instagram @jemerced