Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z Baronem. „Przestanę wierzyć w miłość”

2 min. czytania
27.06.2023 16:31
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka wypowiedziała się na temat rozstania z Baronem. Gwiazda zabrała głos i złożyła mocną deklarację. Modelka przestanie wierzyć w miłość?

sandra-kubicka-szczerze-o-rozstaniu-z-baronem-przestanę-wierzyć-w-miłość
fot. VIPHOTO/East News

Aleksander Baron ma za sobą kilka medialnych związków. Lata temu muzyk spotykał się z Aleksandrą Szwed. Szczególnie głośno było o jego relacjach z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. W końcu trener „ The Voice of Poland” związał się z Sandrą Kubicką. Niestety jego burzliwa romantyczna przeszłość sprawiła, że szybko pojawiły się doniesienia o problemach w związku z modelką. Teraz Kubicka zamieściła w sieci wpis, w którym wspomniała o rozstaniu z gwiazdorem Afromental.

Sandra Kubicka przerwała milczenie. Mówiła o rozstaniu z Baronem

Pierwsze plotki o kryzysie w związku pary można było usłyszeć na początku 2023 roku. Kubicka szybko rozwiała podejrzenia fanów, zapewniając, że nie rozstała się z Baronem. To jednak nie wystarczyło, by powstrzymać dalsze publikacje na ten temat.

Wkrótce Na żywo zaczęło przekonywać, że z muzyka „zaczęła wychodzić natura narcyza”. Wedle informacji tygodnika para nie mogła dojść do porozumienia i ciągle się kłóciła. Z kolei Party podało, że Kubicka rozstała się z Baronem jeszcze przed świętami. Modelka miała wtedy założyć konto na aplikacji Raya, czyli „Tinderze dla elit”.

Redakcja poleca

W końcu para oficjalnie zaprzeczyła plotkom i wyjechała na wspólne wakacje na Malediwy. - Bardzo was wszystkich proszę o zaprzestanie rozsiewania plotek i nieprawdziwych wiadomości na nasz temat - zaapelowała Kubicka. Teraz ponownie wypowiedziała się o związku z Baronem.

Gwiazda zamieściła sieci romantyczne nagranie z partnerem. - Jesteście jedną z tych par, które jeśli się rozpadną, to przestaję wierzyć w miłość - napisała fanka celebrytów w komentarzu i szybko doczekała się odpowiedzi. - Jeśli się rozpadniemy, to też przestanę wierzyć w miłość - zadeklarowała Kubicka, która wydaje się być naprawdę szczęśliwa w związku z Baronem.

Serena i Blair "Gossip Girl", Brenda i Donna "Beverly Hill 90210" fot. Fotografie: EAST NEWS