Obserwuj w Google News

Urbańska zszokowała wpadką na koncercie Beyonce. Podziwiali jej "szczelinę"

2 min. czytania
28.06.2023 21:42

Natasza Urbańska we wtorek bawiła się na koncercie Beyonce na PGE Narodowym w Warszawie. Wokalistka włożyła na tę okazję dość odważny strój, ale nad nim nie zapanowała. Internauci mówią o wpadce i próbują ustalić, czy Urbańskiej wyszło to, o czym myślą. 

Wpadka Nataszy Urbańskiej na koncercie Beyonce
fot. Instagram:@nataszaofficial

Koncert Beyonce na PGE Narodowym w Warszawie przyciągnął tłum polskich gwiazd. Na stadionie bawili się czołowi influencerzy i celebryci m.in. Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Roksana Węgiel, Jakub Kosel i Paulina Smaszcz. Fenomenalny popis Queen B podziwiała także Natasza Urbańska. Śpiewająca aktorka związana z Januszem Józefowiczem zwróciła uwagę oryginalną stylizacją. Niestety strój okazał się zdradliwy i spłatał wokalistce małego figla. Przynajmniej tak twierdzą internauci.

Redakcja poleca

Wpadka Nataszy Urbańskiej na koncercie Beyonce

Natasza Urbańska nie od dziś gustuje w mocnych wycięciach odsłaniających jej perfekcyjnie wyrzeźbione ciało. Nie inaczej pokazała się na koncercie Beyonce. Piosenkarka włożyła srebrzyste body oraz szerokie spodnie z wymalowanymi napisami "Renaissance" na nogawkach i z osłonietymi biodrami. Artystka pochwaliła się strojem w relacji z koncertu zamieszczonej w mediach społecznościowych.

Jak wiecie Beyonce jest dla mnie inspiracją od lat. To wielkie wydarzenie pokazuje, że nie ma niemożliwego, a ciężką pracą można wejść na szczyt. Zmontowałam dla Was roleczkę z wczorajszego koncertu - napisała Natasza Urbańska. 

Internautów na TikToku jednak najbardziej w "roleczce" zainteresowały widoki, jakie gwiazda zaserwowała w jednym z kadrów. Followersi sugerują, że doszło do wpadki. Natasza Urbańska miała bowiem zaświecić nagim łonem.  

- Czy ja dobrze widziałam to tam bokiem? - próbowała ustalić jedna z internautek

O dziwo okazało się, że inni też dostrzegli intymny szczegół pod spodniami Nataszy Urbańskiej. 

- Ważne, że wydepilowana, to nie ma wstydu

- Widziałem ją... przez tę szczelinę 

Inni twierdzili jednak, że to tylko takie wrażenie. - Ludzie, ona ma body... Głodnemu chleb na myśli. Sprawa pozostała jednak nierozstrzygnięta. Przypomnijmy, że niedawno o podobną wpadkę została posądzona Roksana Węgiel. 

Zobacz także: Roxie Węgiel zbulwersowała strojem na otwarciu Igrzysk Europejskich. "Widać ci całe..."