Obserwuj w Google News

Powróż sobie "w ciemno". Wybierz kartę i sprawdź, jaką skrywa wiadomość

2 min. czytania
05.07.2024 15:08

Każda z 3 kart znajdujących się poniżej zawiera jakąś wiadomość przewodnią, która może poprowadzić cię w przyszłości. Wybierz swoją cyfrę - 1, 2 albo 3 - i sprawdź, co się za nią kryje. To twoja wróżba na nadchodzące dni. 

Wróżba z 3 kart
fot. Shutterstock

Psychotest. Powróż sobie "w ciemno". Wybierz kartę i sprawdź, jaką skrywa wiadomość

Wylosuj swoją przepowiednię na nadchodzący tydzień. Aby ją poznać, spójrz na obrazek poniżej i odruchowo wskaż jedną z 3 kart. Pod nimi są zapisane wiadomości, a każda z nich dotyczy czegoś innego. Podejmij decyzję najszybciej, jak tylko potrafisz. Zaufaj swojej intuicji i sprawdź, jaką ma dla ciebie wiadomość. 

Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Nie próbuj zmieniać nikogo na siłę. 

To, że dostrzegasz w kimś potencjał, nie daje ci usprawiedliwienia w ignorowaniu jego wad. Zamiast liczyć na to, że jesteś w stanie zmienić tę osobę, przyjrzyj się jej dokładnie taką, jaką jest. Twoje sztuczki na niewiele się bowiem zdadzą. Druga strona może mówić to, co pragniesz usłyszeć, ale i tak będzie działać po swojemu.

Czasem mamy tendencję do upierania się przy swoich wyborach uczuciowych lub przyjacielskich relacjach, chociaż wcale nie czujemy się szczęśliwi. Wynika to z tego, że nie chcemy zaakceptować prawdy na czyjś temat i przyznać przed sobą, że zwyczajnie się pomyliliśmy. Weź jednak pod uwagę to, z czego od dawna nie chcesz zdawać sobie sprawy. Im dłużej się oszukujesz, tym więcej marnujesz czasu...

2. Potrzebujesz motywacji.

Jak to się dzieje, że od dawna wiesz, co musisz zmienić w swoim życiu, ale z jakiegoś powodu nie podejmujesz jeszcze żadnych działań? Wcale nie jest to kwestia tego, że nie czujesz się gotowy/a. Możesz wykonać pierwszy krok w każdej chwili. Co jest twoją wymówką? 

Musisz znaleźć odpowiedź na powyższe pytanie, bo w przeciwnym razie cały czas będziesz stać w miejscu. Niejeden raz już o tym myślałeś/aś i wiesz, jak bardzo ci przeszkadza to, że nic się nie zmienia. Gdzie możesz znaleźć motywację i coś, co pomoże ci utrzymać dyscyplinę w dążeniu do celu? Pomóż sobie, a niedługo poczujesz dumę ze swoich starań. 

3. Powiedz "proszę", a otrzymasz!

Masz w sobie jakieś pragnienie, ale nikomu o nim nie mówisz. Często fantazjujesz o tym, jak wspaniale byłoby je spełnić. Dlaczego zatrzymujesz je tylko dla siebie? W ten sposób uniemożliwiasz jego spełnienie. Aby się urzeczywistniło, potrzebna jest pomoc ze strony otaczających cię osób. Na razie nie wiedzą nawet o tym, że za czymś tęsknisz.

Siedzenie w kącie i niezwracanie na siebie uwagi w żaden sposób ci się nie opłaci. Niezależnie od tego, czy chcesz coś otrzymać od partnera, rodziny, przyjaciół czy współpracowników, musisz wreszcie przemówić i nazwać głośno swoje potrzeby. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyrazić je spokojnym tonem i użyć słowa "proszę". W takiej sytuacji nikt nie będzie mógł oskarżyć cię o bycie roszczeniową, zbyt wiele wymagającą osobą. Być może zamiast tego spełni twoje życzenie od razu, na dodatek z uśmiechem na twarzy?

Źródło: Radio ZET

Nie przegap