Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy od 8 do 14 lipca 2024 dla wszystkich znaków zodiaku

6 min. czytania
07.07.2024 19:32

Poznaj horoskop tygodniowy od 8 do 14 lipca 2024 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 8 do 14 lipca 2024 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 8 do 14 lipca 2024 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu będą w nostalgicznym nastroju, skłonnym do wspomnień i głębokich przemyśleń. Jeśli tylko nie będziecie bezowocnie rozpamiętywać przeszłości i wyciągniecie wnioski, które przydadzą wam się na przyszłość, to nie będzie zmarnowany czas.

Praca i finanse:  Ktoś zarzuci Ci w tym tygodniu, że do celu idziesz po trupach. Nie przejmuj się tym jednak. To, że konsekwentnie realizujesz swój cel, nie jest żadną zbrodnią, a to, że ktoś radzi sobie gorzej niż Ty – nie Twoją winą.

Zdrowie: W tym tygodniu nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i sił do działania. Dobrze to wykorzystaj i nie zmarnuj tego, co ześlą Ci gwiazdy.

Przeczytaj także: Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny obawiać się zwierzać w tym tygodniu ze swoich kłopotów i przemyśleń swoim bliskim. To żaden wstyd, a ich pomoc i wsparcie okażą się dla was wprost nieocenione przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu w buntowniczym nastroju i nie będziesz mógł znieść, gdy ktoś będzie Ci mówił, co masz robić. Ten indywidualizm i niezależność wyjdą ci na dobre i sprawią, że rozwiniesz skrzydła.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów do narzekań na swoje zdrowie. Jowisz, który ma silny wpływ w twoim znaku zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Ciesz się tym.

Horoskop tygodniowy Baran od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Barany   gwiazdy wróżą spokojny tydzień w sprawach sercowych Wprawdzie nie możecie liczyć na romantyczne chwile i miłosne uniesienia, zapomnijcie też o randkach, ale miły i beztroski czas bez większych emocji teraz wam się przyda.

Praca i finanse: To będzie dla Ciebie bardzo dobry zawodowo tydzień. W przeciwieństwie do innych w poniedziałek będziesz cieszył się z tego, że możesz iść do pracy. Dzięki tak optymistycznemu podejściu tydzień minie Ci spokojnie i z dobrą passą.

Zdrowie:  Dbaj o sobie, zwłaszcza o swoje serce, i unikaj nadmiernego stresu, wysiłku fizycznego oraz nerwów. Te czynniki bardzo niekorzystnie wpływają na układ krążeniowy, a lepiej przecież zapobiegać niż leczyć.

Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Byki ten tydzień upłynie pod znakiem trudnych wyborów i ważnych decyzji, z których podjęciem nie będą mogły dłużej zwlekać. Nie odkładajcie tego w nieskończoność, tylko weźcie… byka za rogi.

Praca i finanse: Jeśli ktoś ciągle powtarza Ci, że nic Ci się nie uda i że nie dasz rady, po prostu… przestań go słuchać. To tylko od Ciebie zależą twoje sukcesy, nie pozwól więc nikomu, by Cię demotywował.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w dobrej kondycji fizycznej, choć w okolicy weekendu poczujesz się bardzo zmęczony psychicznie – stresem i ważnymi decyzjami, które będziesz musiał podjąć. Koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny uważać, bo ktoś może mieć w tym tygodniu do nich pretensje o to, że nie macie dla niego wystarczająco dużo czasu. Nie przejmujcie się tym jednak i kierujcie się swoimi priorytetami. Doba nie jest z gumy, więc róbcie to, co dla was ważne.

Praca i finanse: W tym tygodniu nie wszystko będzie się układać tak, jakbyś sobie tego życzył, ale nie zrażaj się tym. Początki zawsze bywają trudne. Jeśli jednak będziesz wytrwały w dążeniu do celu, uda Ci się go osiągnąć.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci w tym tygodniu dopisywać. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś mógł bez przeszkód zrealizować wszystkie swoje cele i zamierzenia.

Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Raki powinny być czujne, bo ktoś, kto już nie raz pokazał, jak mało dla niego znaczycie, może usilnie domagać się waszej uwagi. Zastanówcie się, czy chcecie tracić czas na kogoś, kto nie jest w stanie odwdzięczyć się wam takim samym zaangażowaniem.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu był skupiony na pracy i nie pozwolił, by cokolwiek Cię rozpraszało. Pamiętaj, że szef będzie rozliczał Cię z efektów, więc zadbaj o to, by były one imponujące i by nie dało się do niczego przyczepić.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie, a w szczególności komfort psychiczny. Unikaj stresu i obciążających emocjonalnie sytuacji. Planetarna aura Ci sprzyja, ale Twoje dobre samopoczucie tak naprawdę zaczyna się w Tobie.

Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny wymuszać na kimś tego, czego chcą, za pomocą łez i teatralnego szlochania. To nie jest w porządku. Nie zawsze cel uświęca środki. 

Praca i finanse: Jak mówi stare przysłowie: miłe złego początki, lecz koniec żałosny. Zanim więc postanowisz złamać pewne zawodowe reguły, które Cię obowiązują, zastanów się nad konsekwencjami, które będziesz musiał ponieść.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz nieco rozchwiany emocjonalnie i będziesz miewać zmienne nastroje – od wybuchów radości do wybuchów płaczu. Zastanów się z czego to wynika i jeśli nie potrafisz nad tym zapanować, zasięgnij porady specjalisty.

Horoskop tygodniowy Panna od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Panny  w sprawach sercowych to, co najgorsze, mają już za sobą. Teraz może być już wyłącznie lepiej. Musicie tylko w to uwierzyć i przestać przyciągać do siebie złe myśli i czarne wizje. Wszystko się ułoży, jeśli tylko tego chcecie.

Praca i finanse: Ten tydzień zapowiada się spokojnie pod względem zawodowym. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nic nie przeszkodzi Ci w dążeniu do Twojego celu. Możesz spokojnie realizować swoje zadania.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć w tym tygodniu problemów ze swoim zdrowiem. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Nie musisz o nic się martwić – planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są Ci przychylne.

Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Wagi w tym tygodniu będą miały tendencję do użalania się nad sobą i stawiania się w każdej sytuacji w roli ofiary. Nie dziwcie się, że skoro sami tak się postrzegacie, inni dokładnie tak będą was traktować.

Praca i finanse: To dobry tydzień, by pomyśleć o swoim rozwoju zawodowym. Choć Twoja sytuacja w firmie jest dobra, to możesz ją poprawić, jeśli tylko zdobędziesz dodatkowe kompetencje. Zastanów się, jak to zrobić.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu żadnych problemów ze zdrowiem. Gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał się o nic martwić i by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłóciły Ci tego tygodnia. Możesz być spokojny.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny pamiętać w tym tygodniu o starym przysłowiu, które mówi, że na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone. Walczcie o serce kogoś, na kim wam zależy.

Praca i finanse: W tym tygodniu musisz uważać na to co i komu mówisz, bo jeśli zaufasz niewłaściwej osobie i wyjawisz jej swoje zawodowe tajemnice, możesz narobić sobie poważnych kłopotów. Bądź więc ostrożny.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w bardzo dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura wyjątkowo Ci sprzyja. Realizuj więc wszystkie swoje plany i niczym się nie przejmuj.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą coraz bardziej angażowały się w pewną relację i składały komuś bardzo poważne propozycje. Gwiazdy radzą, byście zwolniły tempo, bo w przeciwnym razie druga osoba poczuje się osaczona i… ucieknie.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu miał bardzo dużo pracy, ale możesz być pewien, że pod koniec tygodnia szef doceni Twój wysiłek i zaangażowanie. Spotka Cię zasłużona nagroda, a Ty poczujesz się wartościowym pracownikiem.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w dobrej kondycji i świetnym nastroju, który będzie się poprawiał z każdym dniem. W weekend możesz liczyć na doskonały humor, dlatego dobrze go wykorzystaj i zaplanuj sobie czas w interesujący sposób.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 lipca 2024

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą oczekiwały, że w tym tygodniu wszystkie ich sprawy będą się tyczyć swoim zwykłym rytmem, a wy po prostu nadal będziecie czerpały z nich korzyści tak jak dawniej. Gwiazdy mówią, że możecie się bardzo rozczarować.

Praca i finanse: Ten tydzień będzie dla Ciebie wyjątkowo trudny. Przygotuj się na to, że w poniedziałek zwali się na Ciebie mnóstwo zadań niecierpiących zwłoki, które będziesz musiał wykonać szybko i bezbłędnie.

Zdrowie: Ten tydzień dla Ci się we znaki. Presja czasu w pracy oraz niezbyt przychylna planetarna aura w sprawach sercowych sprawią, że już pod koniec tygodnia będziesz się czuł się dramatycznie zmęczony. W weekend zaplanuj odpoczynek, koniecznie w towarzystwie ukochanej osoby.

Zobacz także:  Horoskop roczny na 2024 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris