Obserwuj w Google News

Zendaya i Tom Holland przyjechali do Polski. Byli na koncercie Beyonce [WIDEO]

2 min. czytania
28.06.2023 10:29
Zareaguj Reakcja

Beyoncé przyjechała zagrać koncert w Warszawie. Na Stadionie Narodowym wśród fanów pojawiły się wielkie gwiazdy: Zendaya, Tom Holland i Lizzo. W mediach społecznościowych nie zabrakło materiałów, pokazujących, jak bawią się podczas występu diwy.

Zendaya, Tom Holland, Beyonce
fot. UnBoxPHD / SplashNews.com/East News/Twitter

27 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym odbył się pierwszy z dwóch planowanych koncertów Beyoncé. Oprócz morza fanów nie zabrakło znanych twarzy. I wcale nie chodzi o polskich celebrytów.

Beyoncé: Zendaya i Tom Holland na koncercie w Warszawie

Beyoncé Knowles to jedna z czołowych światowych wokalistek. Jej popularność sprawiła, że nawet w takim kraju jak Polska - zmagającym się od wielu miesięcy z inflacją, mimo dość wygórowanych cen za koncert, pojawiło się bardzo wielu fanów. I to nie tylko z całej Polski, ale i ze świata.

Redakcja poleca

Bystroocy uczestnicy koncertu dostrzegli, że w tłumie bawią się hollywoodzcy artyści - Zendaya i Tom Holland. Gwiazdę "Euforii" i gwiazdora wcielającego się od 2016 roku w Spider-Mana można zobaczyć na materiałach dostępnych na Twitterze.

To jednak nie wszystko. W sieci pojawiło się również nagranie, na którym widzimy, jak młody aktor wraz ze swoją partnerką tańczą i śpiewają do utworu "Love on the Top".

Fani spekulują, czy obecność Zendayi na warszawskim koncercie nie jest przypadkiem zapowiedzią innego muzycznego wydarzenia, które odbędzie się w naszym kraju. 28 czerwca 2023 roku rusza Open’er Festival 2023. Wśród zapowiedzianych artystów pojawi się raper Labrinth, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową do 2. sezonu "Euforii". Utwory "I'm Tired" i "Elliot's Song", które były nominowane do nagrody Emmy, powstały we współpracy z Zendayą. Niewykluczone więc, że artystka może gościnnie wystąpić na koncercie Labrintha.

Beyoncé: Lizzo piła piwo na koncercie w Warszawie

Powyższe domysły mogą okazać się prawdziwe, tym bardziej że na wyżej wspomnianej imprezie wystąpi też Lizzo. Co ciekawe wokalistka również pojawiła się na warszawskim koncercie Beyoncé. Na nagraniach umieszczonych na Twitterze możemy zobaczyć, jak piosenkarka bawi się wśród tłumu, popijając piwo.

Koncert Lizzo będzie miał miejsce już 28 czerwca 2023 roku. Labirynth zagra koncert na Open’er Festival trzy dni później - 1 lipca 2023 roku.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Twitter