Obserwuj w Google News

Oburzające zachowanie Julii Wieniawy na koncercie Beyonce. "Najgorszy typ ludzi"

2 min. czytania
29.06.2023 15:33
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa świetnie bawiła się na koncercie Beyonce, ale jednocześnie zepsuła zabawę innym osobom. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze pod adresem aktorki. Co takiego zrobiła?

Julia Wieniawa przesadziła na koncercie Beyonce?
fot. screeen: TikTok @wieniawafp / Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

Warszawskie koncerty Beyonce były wielkimi wydarzeniami na muzycznej mapie polski. Amerykańska piosenkarka, prawdziwa ikona światowego popu, podbiła serca publiczności zgromadzonej na Stadionie Narodowym, urzekając imponującą scenografią oraz wokalnymi popisami. Zobaczenia artystki na żywo nie odmówiło sobie wiele polskich gwiazd, ale zachowanie części z nich zostało ostro skrytykowane. Internauci oburzeni byli Jessicą Mercedes, a teraz w ostrych słowach zareagowali na to, co na koncercie Beyonce wyczyniała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa przesadziła na koncercie Beyonce? Internauci oburzeni zachowaniem aktorki

Nie jest tajemnicą, że występy Beyonce potrafią wywoływać ogromne emocje, a fani piosenkarki często reagują euforycznie. Wyjątkiem nie była Julia Wieniawa, która pochwaliła się relacjami z imprezy między innymi na swoim profilu na TikToku. Na jednym z nagrań możemy zobaczyć, jak wzruszona aktorka śpiewa jeden z hitów Beyonce, a następnie wspina się na ramiona znajomego. Niestety, rozemocjonowana Julia najwyraźniej zapomniała, że obserwując koncert z takiej perspektywy, jednocześnie zasłania widok innym uczestnikom show. W ostrych słowach przypomnieli jej o tym internauci.

Redakcja poleca

Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Zepsuła fanom koncert Beyonce?

Pod nagraniem z Julią Wieniawą bawiącą się na koncercie Beyonce pojawiły się liczne komentarze oburzonych internautów. Użytkownicy TikToka zwrócili aktorce uwagę, że oglądając koncert "z góry", zasłoniła widok osobom znajdującym się za nią, pokazując brak wyobraźni i kultury osobistej.

- Księżniczko, nie byłaś jedyna na tym koncercie. Zasłaniasz innym widok.

- Przez ciebie nic nie widziałam!

- Skrajne nieszanowanie innych.

- Najgorszy typ ludzi na koncercie - grzmiali internauci.

Miejmy nadzieję, że Julia weźmie sobie do serca uwagi.