Obserwuj w Google News

Beyonce zagra w Warszawie. Oto jej gwiazdorskie wymagania

2 min. czytania
27.06.2023 16:42
Zareaguj Reakcja

Koncert Beyonce bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyczekanych imprez tego czerwca. Światowej sławy piosenkarka wystąpi na PGE Narodowym już we wtorek, a organizacja wydarzenia nie mogła obyć się bez specjalnych wymagań gwiazdy. Czego sobie zażyczyła?

Beyonce-zagra-w-Warszawie-Oto-jej-gwiazdorskie-wymagania
fot. Cover Images/East News

Beyonce przyjechała do Polski. Amerykańska gwiazda już dziś wieczorem zagra hity ze swojej najnowszej płyty na PGE Narodowym. Na to wydarzenie od miesięcy czekali jej najwięksi fani, którzy wykupili wszystkie bilety w zaledwie kilka dni. Przypomnijmy jednak, że nie była to tania przyjemność – ceny zaczynały się od… 509 złotych, a ci, którzy zdecydowali się wykupić sobie miejsca pod samą sceną, zapłacili za nie prawie 14 tysięcy.

Redakcja poleca

Amerykanka spędzi w Polsce trzy doby. Wieść niesie jednak, że jej pobyt w Warszawie nie obył się bez specjalnych wymagań. Beyonce, która znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu, praktycznie zawsze decyduje się na nocleg w ścisłym centrum miasta, a warunków, jakie każe sobie zapewniać, z pewnością nie powstydziłaby się nawet brytyjska rodzina królewska.

Beyonce zagra koncert w Warszawie. Jakie ma wymagania?

Z informacji, jakie krążą w sieci wynika, że Beyonce wymaga od organizatora kilku istotnych elementów: wielkości pomieszczeń, odpowiedniej temperatury, czystości oraz zdrowej żywności.

Miejsca, w których zatrzymuje się Beyonce muszą być dokładnie wysprzątane i zdezynfekowane. W łazience powinny znajdować się co najmniej cztery bawełniane ręczniki, nowa deska klozetowa oraz… czerwony papier toaletowy. Gwiazda życzy sobie też, aby obsługa ubrana była w bawełniane uniformy, a miejsca, w których ma przebywać piosenkarka, mają być przeznaczone dla co najmniej ośmiu osób.

Jak podaje Onet, podczas pobytu w Londynie w 2013 roku Amerykanka wymagała także świeżo odmalowanej garderoby, w której umieszczono potem białe skórzane kanapy, szezlong i sofę.

.

Beyonce – kapryśna gwiazda czy wielka artystka?

Co do samych wymagań żywnościowych, gwiazda wymagała tego, aby jej przekąski były zdrowe i pochodziły z produktów wyłącznie organicznych. Gwiazda życzyła sobie także ręcznie rzeźbionych kostek lodu, a dania, które podawano, miały być przygotowywane nie wcześniej niż 15-20 minut przed przybyciem artystki.

Beyonce nie zapomina także o komforcie swojej świty. Organizator musi zapewnić jej tancerzom osobne szatnie, oraz energetyzujące przekąski i napoje. Wieść niesie, że gdy „królowa” jest zadowolona z pobytu, wysyła maile z podziękowaniem dla każdej osoby, która odpowiadała za jej gościnę. Miło z jej strony? 

RadioZET.pl/Onet.pl