Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska już jesienią w „Dzień Dobry TVN”. Jest jeden haczyk

2 min. czytania
07.07.2023 20:52
Zareaguj Reakcja

Martyna Wojciechowska pojawi się w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda potwierdziła plotki o jej pracy na planie śniadaniówki TVN. Dziennikarka zawita jednak na kanapy programu w zupełnie innej roli.

martyna-wojciechowska-już-jesienią-w-dzien-dobry-tvn-jest-jeden-haczyk
fot. Artur Zawadzki/East News

Dzień Dobry TVN” zaskoczyło widzów zwolnieniem aż pięciu prezenterów. Wkrótce nikt już nie pamiętał o odchodzących gospodarzach śniadaniówki. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, kto ich zastąpi. Nowe twarze zawitały do „DDTVN” już podczas wakacyjnych wydań programu. Wkrótce w mediach pojawiły się doniesienia o potencjalnych kandydatkach na nowe prowadzące. Producenci ponoć rozważają zatrudnienie Katarzyny Dowbor i Marzeny Rogalskiej. Ostatnio głośno jest o prawdopodobnym angażu Katarzyny Bosackiej. Teraz plotki o pracy w porannym show skomentowała Martyna Wojciechowska. Co powiedziała?

Martyna Wojciechowska potwierdza, że pojawi się w „Dzień Dobry TVN”. „Będę tam, ale…”

Dziennikarka miałaby rozważać propozycję pracy w „Dzień Dobry TVN”, gdyż podobno była zmęczona ciągłą wędrówką i chciałaby „ zakotwiczyć się w jednym miejscu na dłużej”. Świetnie poradziłaby sobie także, przeprowadzając rozmowy, wszak udowodniła, że potrafi dogadać się z każdym bez względu na język, wyznanie czy kolor skóry.

Medialnie informacje o angażu Wojciechowskiej w śniadaniówce musiały się jej bardzo spodobać. Gwiazda szybko zaczęła podsycać plotki o jej rzekomej nowej pracy. W końcu zamieściła na Instagramie wpis, w którym rozwiała wątpliwości jej fanów.

- Ponad 1,3 tys. komentarzy tutaj i na Facebooku wspierających mnie w roli nowej prowadzącej programu „Dzień Dobry TVN”! Wow! Dziękuję! I tak, potwierdzam! Będę tam od jesieni…ale wpadać gościnnie na kanapę, żeby opowiadać Wam o nowych odcinkach i bohaterkach programu „Kobieta na krańcu świata”! - poinformowała.

Redakcja poleca

Wśród masy pozytywnych komentarzy dotyczących Martyny w roli gospodyni śniadaniówki znalazły się też inne opinie. Część widzów uważała, że dziennikarka jest zbyt niezależna na tego typu format. - Udusiłabyś się tam - pisali. Teraz mogą więc odetchnąć z ulgą, bowiem Wojciechowska zostaje „na krańcach świata”.

- Obecny zespół „Dzień Dobry TVN” to świetni prowadzący i prowadzące i z wielką przyjemnością będę tam zaglądać. A ja póki co zostaję w pracy na krańcach świata - przekazała fanom gwiazda.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo