Obserwuj w Google News

Jeszcze nie ogłoszono Wojciechowskiej w „Dzień dobry TVN”, a widzowie już narzekają

2 min. czytania
06.07.2023 14:35
Zareaguj Reakcja

Martyna Wojciechowska naprawdę poprowadzi „Dzień dobry TVN”? Podróżniczka w sieci podsyca plotki, a widzowie już narzekają. Nie chcą jej w programie tak, jak Małgorzaty Rozenek? Konsternacja w komentarzach.

Nie chcą Martyny Wojciechowskiej w "Dzień dobry TVN"?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Po tym, jak w mediach pojawiły się pogłoski o tym, że Martyna Wojciechowska zostanie jedną z prowadzących „Dzień dobry TVN”, wśród fanów podróżniczki zawrzało. Choć dotąd nic nie zostało powiedziane oficjalnie, a sensacyjne wieści przekazał tajemniczy informator tabloidu, to sama gwiazda zdaje się już podsycać plotki na temat swojego przejścia do programu. Okazuje się, że jej fani, zamiast się cieszyć, są raczej skonsternowani. Dali upust emocjom na Instagramie.

Widzowie „Dzień dobry TVN” nie chcą Martyny Wojciechowskiej w roli prowadzącej?

Po niedawnych zwolnieniach z „Dzień dobry TVN” pożegnała się m.in. Małgorzata Rozenek. „Perfekcyjna” od dawna była niezbyt mile widziana w śniadaniówce, a widzowie na każdym kroku nie szczędzili jej uwag, że do programu się po prostu nie nadaje. Czy Martyna Wojciechowska mogłaby podzielić taki los? Sporo na to wskazuje. Mimo iż cieszy się olbrzymią sympatią wśród widzów, którzy cenią jej profesjonalizm, to wielu z nich jest zdania, że prowadzenie śniadaniówki jest kompletnie nie dla niej. Dali temu wyraz pod niedawnym wpisem Martyny Wojciechowskiej, w którym podróżniczka zdaje się wręcz podsycać atmosferę wokół swojego przejścia do „Dzień dobry TVN”.

- W mediach piszą, że mam zostać jedną z osób prowadzących Dzień Dobry TVN. Co Wy na to? Oglądalibyście? – spytała na Instagramie podróżniczka.

Takich odpowiedzi pewnie się nie spodziewała. Wielu komentujących uważa, że jej żywiołem są podróże, a nie prowadzenie śniadaniówki. Apelują, by nie dała się „zamknąć” w studiu i przerobić na „umalowaną laleczkę”. Podkreślają, że wizerunek Martyny Wojciechowskiej wprost gryzie się z programem. Z drugiej strony zauważają także, że ma prawo spróbować swoich sił, a poza tym, mogłaby sprawić, że „Dzień dobry TVN” nabrałoby jeszcze ciekawszego wyrazu i interesujących treści.

- Jesteś kobietą świata! Nie pozwól się zamknąć w studio!! Przerobią Cię na umalowaną laleczkę i to nie będzie Martyna Wojciechowska, którą kochamy.

- Uwielbiam Cię, ale w moich oczach jesteś zbyt niezależna na taki program. Udusiłabyś się tam.

- Chyba wolę Panią w roli obieżyświata, ale na pewno kilka odcinków byłoby ciekawym wydarzeniem.

- Gryzie mi się taki pomysł z pani wizerunkiem, ale warto próbować nowych rzeczy.

- Lepiej niech pani zwiedza świat, a nie jakieś tam programy śniadaniowe – piszą internauci, raczej odwodząc podróżniczkę od prowadzenia programu.

Redakcja poleca

Ciekawe czy rzeczywiście Martyna Wojciechowska będzie nową prowadzącą „Dzień dobry TVN”, czy po prostu podsyca pogłoski. Warto dodać, że Dorota Szelągowska, która również znalazła się na nieoficjalnej liście nowych prowadzących śniadaniówkę, już pogłoski zdementowała. Dlaczego podróżniczka nie robi tego samego? Droczy się z fanami, czy może jednak coś jest na rzeczy? Przekonamy się niebawem.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS