Obserwuj w Google News

Lil Masti wyszła za mąż! „Szybka decyzja, szybkie wykonanie”

2 min. czytania
03.11.2023 19:01
Zareaguj Reakcja

Aniela Bogusz znana jako Lil Masti, wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Tomaszem Woźniakiem. Zakochani „tak” powiedzieli sobie w 10 rocznicę znajomości. Podzielili się nagraniem i serią zdjęć z tego wyjątkowego dla siebie dnia.

Lil Masti wyszła za mąż! „Szybka decyzja, szybkie wykonanie”
fot. YouTube/Lil Masti

Aniela Bogusz zanim ewoluowała do postaci Lil Masti, była znana jako SexMasterka. Tworzyła treści – jak sama nazwa wskazuje – o tematyce seksualnej. Choć influencerka podkreślała, że celem jej materiałów jest edukacja w tym temacie, to przez formę, jaką obrała, nie była traktowana na poważnie. W swoich nagraniach występowała w kusych łaszkach, które były częścią jej prywatnej, sypialnianej garderoby. W infantylny sposób opowiadała o swoich doświadczeniach seksualnych bez skrepowania pokazując gadżety z pokaźnej kolekcji swojej i swojego ówczesnego narzeczonego. Gdy format przestał się cieszyć tak dużym zainteresowaniem, jak na początku, Aniela Bogusz oświadczyła, że zostaje raperką. Na szczęścia ten etap nie trwał zbyt długo i Lil Masti zajęła się freak fightami, by po kilku latach na ringu zmienić wizerunek i zostać przykładną mamą.

Zobacz też:  Burza w sieci przez nagranie Lil Masti. „Przestańcie to pokazywać ludziom”

Lil Masti wyszła za mąż! Pokazała zdjęcia

3 listopada Lil Masti poinformowała, że od tygodnia jest żoną swojego wieloletniego partnera Tomasza Woźniakowskiego. Jak na prawdziwych influencerów przystało, państwo Woźniakowscy podzielili się relacją fotograficzną i wideo z tego ważnego dla siebie momentu z całą Polską. Dla tych, których dziwi ta wylewność przypominamy, że kilka miesięcy wcześniej Lil Masti zamieściła w sieci nagranie z własnego porodu.

Redakcja poleca

„Tak” Aniela i Tomek powiedzieli sobie w klimatycznym Urzędzie Stanu Cywilnego w Białymstoku. Influencerka miała na sobie dobrane do wnętrz sali ślubnej złote wdzianko, a jej wybranek klasyczny garnitur. - Szybka decyzja, szybkie wykonanie – powiedział Woźniakowski na nagraniu, które pojawiło się w sieci.

Kto jest mężem Lil Masti? Długo ukrywała ukochanego

Dziś oblicze wybranka Anieli Bogusz (a właściwie Woźniakowskiej) już wszystkim jest doskonale znane, ale jeszcze kilka lat wcześniej Woźniakowski nie był taki chętny do bycia gwiazdą internetu. W erze SexMasterki Aniela o swoim ukochanym mówiła per „Tygrysek” z premedytacją ukrywając jego personalia. W 2020 roku para zdecydowała się ujawnić swój związek. Dowiedzieliśmy się wtedy, kim jest tajemniczy wybranek kontrowersyjnej gwiazdy. A czym zajmuje się Tomasz Woźniakowski? Zdradził jedynie tyle, że jest przedsiębiorcą.

Oglądaj

Źródło: Radio ZET/YouTube/Instagram

Nie przegap
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek
6 Zobacz galerię
fot. print screen z Krzysztof Śmiszek/Instagram