Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel wyraża miłość przez… tatuaże. Znów to zrobił

2 min. czytania
03.11.2023 16:49
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel od kilku tygodni nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy. Po bolesnym rozwodzie z Katarzyną Cichopek i nieudanej relacji z tajemniczą Dominiką, wreszcie tworzy harmonijny związek. Razem z nową partnerką wybrał się niedawno do studia tatuażu, gdzie uwiecznił łączące ich uczucie. Jak się okazuje nie była to jedyna dziara, na którą się zdecydował. Kilka godzin później pochwalił się grafiką, która wyraża jego ogromną miłość do dzieci. Na przedramieniu tancerza pojawiły się inicjały i daty urodzin jego pociech.

Marcin Hakiel chwali się kolejnym tatuażem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marcin Hakiel w polskim show-biznesie jest od lat. Szerokiej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami”. W popularnym show TVN poznał Katarzynę Cichopek, z którą zdobył kryształową kulę. Para bardzo szybko zapałała do siebie uczuciem i krótko po programie stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka i tancerz doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny.

Przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w świecie gwiazd. Ku zaskoczeniu ich fanów, w marcu ubiegłego roku, ogłosili jednak, że po 17 wspólnych latach, zdecydowali się rozstać. Decyzja o rozwodzie była szczególnie bolesna dla Hakiela, który zdradził niedawno, że do rozpadu jego związku przyczyniła się zdrada ukochanej. Cichopek jeszcze podczas małżeństwa miała wdać się w romans z kolegą z pracy – Maciejem Kurzajewskim. Aktorka i dziennikarz tworzą udany związek do dziś.

Redakcja poleca

Marcin Hakiel układa sobie życie na nowo

Marcin Hakiel po rozstaniu z żoną próbował ułożyć sobie życie z tajemniczą Dominiką. Choć piękna blondynka dogadywała się nie tylko z tancerzem, ale i jego dziećmi i byłą żoną, nie zdołała ostatecznie uleczyć złamanego serca gwiazdora.

Ta sztuka ma szansę się udać nowej wybrance tancerza, kolejnej Dominice. Para, mimo że na salonach zadebiutowała zaledwie kilkanaście dni temu, zdecydowała się na bardzo odważny krok. Zakochani udali się do salonu tatuażu, gdzie uwiecznili swój związek specjalnymi grafikami. Od teraz na ich dłoniach widnieją inicjały drugich połówek. Na palcu Marcina pojawiła się literka „D”, Dominika natomiast ma wytatuowaną literkę „M”.

Dość szybko okazało się, że ten tatuaż nie jest jedynym, jaki pojawił się na ciele tancerza. Hakiel zdecydował się również, poprzez grafikę, wyrazić miłość do swoich dzieci. Na przedramieniu byłego męża Kasi Cichopek pojawiły się inicjały i daty urodzenia Adama i Helenki.

Źródło: Radio Zet/pudelek.pl

Nie przegap
Marcin Hakiel w namiętnym pocałunku z nową ukochaną. Mamy zdjęcia
5 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive