Obserwuj w Google News

Obsceniczne zachowanie królowej Camilli. Zrobiła to publicznie Karolowi

2 min. czytania
03.11.2023 15:10
Zareaguj Reakcja

Królowa Camilla i król Karol III aktualnie przebywają z wizytą w Kenii. Humory najwyraźniej im dopisują, ponieważ żona monarchy postanowiła złamać protokół. Nagrało się, gdzie zawędrowała jej ręka...

Królowa Camilla poklepała króla Karola III po pupie
fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Brytyjska rodzina królewska coraz częściej trafia na medialny świecznik i to wcale nie za sprawą kolejnych rewelacji dotyczących księcia Harry’ego. Niedawno pisano, że posiadłość księżnej Kate i księcia Williama jest nawiedzona przez poćwiartowanego księdza, co potwierdził następca tronu. Teraz arystokraci dostarczają nam kolejnych rozrywek. Królowa Camilla pozwoliła sobie na dość odważny gest. Nawet nie speszyła się przy klepaniu króla Karola w pupę.

Zobacz także:  Tak Karol III nazywa Kate. Nikt się nie spodziewał, że się do tego przyzna

Królowa Camilla poklepała króla Karola po pupie. Jest nagranie

Do obowiązków króla i królowej należy między innymi godne reprezentowanie Wielkiej Brytanii na całym świecie. Podróże rodziny królewskiej nie są więc rzadkością. Tym razem Karol III wraz z Camillą wybrał się do Kenii. Na pobyt w Afryce poświęcili pięć dni.

Królewska para odwiedziła między innymi sierociniec dla słoni, park narodowy Nairobi, poznali też lokalną ludność i poznali jej tradycje. Camilla i Karol zostali nawet zaangażowani do nauki tańca. Najwyraźniej para poczuła się bardzo swobodnie, ponieważ w pewnym momencie królowa poklepała męża po pupie. Gest został uwieczniony i jest hitem sieci. Internauci są zachwyceni luzem, jaki pokazała Camilla. Już nie uchodzi za sztywną i zachowawczą.

Redakcja poleca

Protokół rodziny królewskiej ma setki pozycji i jest niezwykle konserwatywny. Członkowie monarchii nie mogą publicznie się obejmować, trzymać za ręce czy obdarzać pocałunkami. Te faux pas często popełniali Meghan Markle i książę Harry. Członków rodziny królewskiej nie można też dotykać – tu z kolei wiele potknięć zaliczyła księżna Kate, która uwielbia rozmawiać z poddanymi. Camilli jednak nie przebije.

„Przesłodkie, mam nadzieję, że długo będą razem szczęśliwi” – czytamy w komentarzach na TikToku.

„Po prostu stara się mu przekazać, że jest już zmęczona i powinien się pospieszyć” – analizowano w komentarzach.

„Uderzają w Meghan i Harry’ego za trzymanie się za ręce, a ona klepie króla w miejscu publicznym i wszyscy uważają to za urocze” – napisała jedna ze zdegustowanych osób.

Źródło: Radio ZET/TikTok

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak