Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa i Jan Kliment w konflikcie? Mama aktorki ujawnia szczegóły

2 min. czytania
17.11.2023 09:47
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa i Jan Kliment pozostają w konflikcie? Na jaw wypłynęły zaskakujące doniesienia o sprzeczce gwiazd. Kłótnia miała się zacząć na długo przed angażem aktorki do jury „Mam talent”.

Julia Wieniawa i Jan Kliment w konflikcie? Mama aktorki ujawnia szczegóły
fot. Wojciech Olkusnik/East News, VIPHOTO/East News

Lidia Kazen przeprowadziła prawdziwą rewolucję w „ Mam talent”. W programie pojawiła się nowa para prowadzących, a w jury obok Agnieszki Chylińskiej zasiądą Marcin Prokop i Julia Wieniawa. Pracę stracili Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Ostatnio Świat Gwiazd zapytał tancerza, co sądzi o angażu młodej aktorki do show TVN. Wtedy gwiazdor niespodziewanie przerwał wywiad. Czyżby w powietrzu wisiała awantura? Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy między celebrytami doszło do nieprzyjemności.

Jan Kliment dogryzł Julii Wieniawie. Takiego komentarza się po nim nie spodziewacie

Zanim Julia Wieniawa została gwiazdą TVN, występowała w programie konkurencyjnej stacji. Z Janem Klimentem spotkała się na planie „ Tańca z Gwiazdami” Polsatu. To właśnie tam miało dojść do niezręcznej wymiany zdań między celebrytami. O wszystkim opowiedziała Sylwia Lipka, która tańczyła w tej samej edycji co aktorka.

Jan Kliment miał sobie pozwolić na obraźliwy komentarz wymierzony w młodą gwiazdę. - Przy mnie raz zwrócił uwagę Julii Wieniawie, że wystaje jej „brzuszek” w obcisłej, białej sukience. Zwróciła mu uwagę, że ma nigdy nie wypowiadać takich uwag w stronę kobiety - zdradziła na łamach Pudelka influencerka.

Redakcja poleca

Mama Julii Wieniawy przerywa milczenie. Tak wyglądają kontakty jej córki z Janem Klimentem

O relacjach Jana Klimenta z Julią Wieniawą opowiedziała też mama aktorki. Zdaniem Marty Wieniawy zachowanie tancerza było bardzo nieeleganckie. W rozmowie z Shownews.pl zdradziła też, że jej córka nie miała jeszcze okazji naprawdę skonfrontować się z poprzednim jurorem „Mam talent”.

- Nie mają żadnych relacji, ani absolutnie nie mają nawet stosowności się skonfrontować na zasadzie, że się gdzieś spotykają. Julka nie bywa na imprezach, na eventach, nie ma jej w takiej przestrzeni, więc nawet nie miałaby na to sposobności. Nie znają się więc na tyle, żeby mieli mieć jakikolwiek relacje - oceniła.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd/Pudelek/Show News

Nie przegap
Julia Wieniawa na Top of the Top Sopt Festival 2023
5 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/East News