Obserwuj w Google News

Co dalej z „Sylwestrem Marzeń z Dwójką”? Nowe informacje ws. imprezy TVP

2 min. czytania
17.11.2023 08:00
Zareaguj Reakcja

Tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” wciąż budzi wiele wątpliwości. Telewizja Polska nadal nie zdradziła miejsca, w którym miałaby odbyć się doroczna impreza. Doniesienia w sprawie rzekomej lokalizacji zdążył skomentować nawet zakopiański ratusz. Teraz światło dzienne ujrzały nowe informacje.

Co dalej z „Sylwestrem Marzeń z Dwójką”? Nowe informacje ws. imprezy TVP
fot. Artur Barbarowski/East News

Sylwester Marzeń z Dwójką” od lat towarzyszy widzom TVP. Huczna impreza nadawcy publicznego niepisanym zwyczajem regularnie organizowana była na Równi Krupowej w Zakopanem. Na scenie natomiast występowały największe gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Miasto pod Giewontem gościło nie tylko Zenka Martyniuka, ale też Jasona Derulo czy zespół Black Eyed Peas. Na scenie TVP miała pokazać się również Mel C, ale zrezygnowała z występu, gdy zorientowała się, że działalność Telewizji Polskiej jawnie godzi w jej poglądy.

Redakcja poleca

„Sylwester Marzeń z Dwójką” nie odbędzie się w Zakopanem?

W tym roku jednak sytuacja z organizacją Sylwestra stała się bardziej skomplikowana, niż mogło się to wydawać. Mimo że do samej imprezy pozostało niewiele ponad miesiąc, organizatorzy wciąż nie ogłosili miejsca, w którym wydarzenie miałoby się odbyć. W mediach pojawiały się informacje, jakoby TVP nie wykluczała wzięcia pod uwagę innego miejsca niż Zakopane. To niedługo później potwierdziły dokumenty przetargowe.

Wirtualne Media podawały, że widnieje w nich dopisek, że miejscem organizacji imprezy ma być Zakopane, ale lokalizacja może ulec zmianie. W sprawie tej wypowiedzieli się przedstawiciele zakopiańskiego ratusza, lecz nie mieli oni dobrych informacji dla fanów „Sylwestra Marzeń”. Wirtualne Media podają również, że TVP nie wpisała wydarzenia do swojego cennika reklamowego na grudzień.

Telewizja Polska nie wpisała jeszcze »Sylwestra Marzeń« do cennika reklamowego na grudzień, choć dotychczas o tej porze widniała tam już taka pozycja. Zamiast tego 31 grudnia po 20.00 znaleźć można tam pozycję pt. »Program rozrywkowy«” – czytamy.

Zobacz też: To już przegięcie! "Przypadkowa" uczestniczka sondy TVP została reporterką

Co dalej z Sylwestrem w Telewizji Polskiej?

Okazuje się jednak, że mimo tylu niewiadomych, Telewizja Polska postanowiła ogłosić kolejny przetarg na organizację Sylwestra. Tym razem chodzi o scenografię, która ma opierać się na zeszłorocznym projekcie Giorgiosa Stilianou – Matsis. W nowej ofercie ponownie zawarto dopisek o możliwej zmianie lokalizacji imprezy. Konkretnych informacji wciąż jednak brak.

Źródło: Radio ZET/wirtualnemedia.pl

Nie przegap
Jarosław Jakimowicz znowu pracuje w TVP? Mamy zdjęcia
13 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive