Obserwuj w Google News

Michał Rachoń szykuje się na zwolnienie z TVP. Gdzie będzie teraz pracował?

2 min. czytania
17.11.2023 07:32

Michał Rachoń już wkrótce może stracić pracę w Telewizji Polskiej. Prezenter ponoć już szykuje się na zwolnienie z TVP. Co będzie teraz robił?

Michał Rachoń szykuje się na zwolnienie z TVP. Gdzie będzie teraz pracował?
fot. Karol Makurat/East News

Wybory parlamentarne 2023 wygrało Prawo i Sprawiedliwość, lecz władzę w Polsce przejmie Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Lewica. Politycy dotychczasowej opozycji zamierzają wprowadzić ogromne zmiany w Telewizji Polskiej. Pracownicy TVP ponoć już o miesiąca drżą o posady i szykują się na zwolnienia. Część z nich podobno zadbała o zmiany w umowach, które pozwolą im otrzymywać wynagrodzenie jeszcze długo po utracie pracy. Sprytem miał popisać się między innymi Michał Rachoń. Prowadzący „Jedziemy” ponoć już dobrze wie, co będzie robił po odejściu z Telewizji Polskiej.

Niepewna przyszłość Michała Rachonia w TVP. „Nie ma złudzeń…”

Michał Rachoń w TVP Info pracuje od 2016 roku. W ciągu ostatnich kilku lat poprowadził takie programy jak „Minęła dwudziesta” czy „Gość Poranka”. Był też gospodarzem ostatniej debaty przedwyborczej. Widzowie najbardziej kojarzą go jednak z magazynu „Jedziemy” oraz serialu „dokumentalnego” „Reset”, który spadł z anteny krótko po wyborach.

Według informacji naTemat Michał Rachoń nie łudzi się, że utrzyma pracę w Telewizji Polskiej. Ponoć dobrze wie, że jest jedną z pierwszych osób na liście do zwolnienia przez nową władzę. Dlatego też prezenter już szykuje się na utratę stanowiska. Gdzie będzie teraz pracować? Zdaniem informatora serwisu, nie zamierza prosić się o posadę w innej stacji.

Redakcja poleca

- On raczej nie ma złudzeń, że gdzieś go zechcą. A zapowiedzi nowego medium PiS-owego to póki co tylko słowa. Obecnie pracuje on nad kanałem na YouTube - miała powiedzieć na łamach naTemat osoba z bliskiego otoczenia Michała Rachonia.

Na kanał na You Tube pracownika TVP Info mają trafić jego dwa formaty, nad którymi dotychczas pracował. Mowa między innymi o „Rock Rachoń” emitowanego na TVP World. Serwis naTemat podkreśla, że informacje te potwierdziły ich dwa wiarygodne źródła.

Źródło: Radio ZET/naTemat

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News