Obserwuj w Google News

Sylwester Marzeń: Mel C odwołuje koncert. TVP wydaje mocne oświadczenie

2 min. czytania
27.12.2022 11:33
Zareaguj Reakcja

Mel C miała być niekwestionowaną gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem. Jednak była gwiazda Spice Girls nieoczekiwanie wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że nie pojawi się na imprezie w Polsce. Powodem mają być różnice światopoglądowe. TVP już wydała oświadczenie w tej sprawie.

Mel C Sylwester Marzeń
fot. cpuk / Avalon/Photoshot/East News

Mel C wydała oświadczenie w mediach społecznościowych. TVP nie kryła zaskoczenia faktem, że artystki zabraknie na hucznym Sylwestrze Marzeń. W oświadczeniu stacji można przeczytać, że była „spicetka” podjęła decyzję pod naciskiem internetowych komentarzy, mimo że wszystko było już dopięte.

Zobacz także:  Cichopek i Kurzajewski nie poprowadzą „Sylwestra marzeń” TVP. Zdradzamy dlaczego

Mel C odwołała występ na Sylwestrze Marzeń. TVP wydaje oświadczenie

- W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok – przekazała Mel C.

Artystka znana jest między innymi ze swojego zaangażowania w walkę o prawa LGBTQ+. W związku z tym internauci zalali ją w komentarzach dziesiątkami argumentów. Można było przeczytać, że TVP to telewizja kontrolowana przez rząd, a stacja nieprzychylnie patrzy na "ideologię LGBT" i wręcz z nią walczy. Na oświadczenie Mel C odpowiedziała TVP.

- Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś - pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu – zakomunikowała TVP.

Redakcja poleca

W dalszej części oświadczenia można przeczytać o sporym zaskoczeniu z powodu takiej, a nie innej decyzji Mel C. TVP oczywiście przypomina, że impreza końcoworoczna jest „dla wszystkich”.

- Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 - czytamy.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News