Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski ujawnia prawdę o relacji z Edytą Górniak. Potwierdził plotki

2 min. czytania
17.11.2023 08:30
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski opowiedział o relacji z Edytą Górniak. Prowadzący programu „Jaka to melodia” potwierdził plotki o bliskich kontaktach z diwą. Zdradził też, jak zachowuje się artystka, gdy nie dosięga jej oko kamer.

Rafał Brzozowski ujawnia prawdę o Edycie Górniak. Gwiazdor TVP potwierdził plotki
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/East News

Rafał Brzozowski ma pozostawać w bliskich relacjach z Edytą Górniak. Ostatnio gwiazdy pracowały razem na planie „Rytmów Dwójki” TVP. Kiedy diwa miała wdać się w konflikt z jednym z muzyków, ponoć ubolewała, że nie było obok niej prowadzącego teleturnieju „ Jaka to melodia”. „Mówiła później, że żałuje, że nie było przy niej Rafała, bo on zachowałby się, jak należy i natychmiast stanął w jej obronie” - można było przeczytać w tygodniku Na Żywo. Tabloid donosi, że piosenkarka jest wręcz oczarowana Brzozowskim i uważa, że jest on naprawdę szarmanckim mężczyzną. Nie trzeba było więc długo czekać, by pojawiły się plotki, że artyści mają romans. Teraz o relacji z Górniak opowiedział sam zainteresowany.

Rafał Brzozowski szczerze o Edycie Górniak. „Zbliżyliśmy się”

Dziennikarze Faktu porozmawiali z Rafałem Brzozowskim i zapytali go o jego relację z Edytą Górniak. Muzyk nie ukrywa, że jest mu ona bardzo bliska. Dobry kontakt gwiazdy miały złapać już na planie programu „Jaka to melodia”.

- Edyta jest jedyną kobietą, która podała mi rękę, gdy jadąc na Eurowizję, spotkałem się z falą hejtu. Postawiła cały swój muzyczny autorytet na szali i była ze mną, wspierała mnie, udzieliła rad. Bardzo mi pomogła. Znamy się od lat, ale zbliżyliśmy się podczas nagrań do „Jaka to melodia” - powiedział.

Artysta potwierdził krążące po sieci plotki o bliskich kontaktach z diwą. Stanowczo zaprzeczył jednak doniesieniom, jakoby miał się wdać w romans z piosenkarką. - Pojawiło się między nami coś bardzo przyjaznego. Gdy czytam o naszych romansach, zawsze się uśmiecham - dodał.

Zobacz także: Quiz. Co wiesz o Edycie Górniak? Poznaj największe tajemnice diwy

Rafał Brzozowski ujawnia prawdę o Edycie Górniak. Taka jest naprawdę

W rozmowie z Faktem Rafał Brzozowski postanowił zdradzić, jaka prywatnie jest Edyta Górniak. Gwiazdor TVP nie szczędził jej komplementów. - Edyta nigdy nie kłamie, nie oszukuje, mówi wprost i nie owija w bawełnę. To, co ona mówi, niektórych zaskakuje, irytuje, a dla mnie jest z nią spójne, mi się to podoba i szanuję, że ona ma swoje zdanie i nie boi się tego pokazać - ujawnił.

Wokalista przyznał też, że Górniak ma niezłe poczucie humoru. - Otwartość i szczerość to cechy, które charakteryzują Edytę. (…) Do tego ma fajne poczucie humoru i jest pogodną dziewczyną. Życie dało jej w kość nie raz, to ją nauczyło dużego dystansu - podsumował Brzozowski.

Źródło: Radio ZET/Na Żywo/Fakt

Nie przegap
Edyta Górniak
11 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News