Obserwuj w Google News

Iwona Pavlović o przyszłości „Tańca z Gwiazdami”. Mają czas do końca roku

2 min. czytania
15.11.2023 08:40
Zareaguj Reakcja

To już koniec „Tańca z Gwiazdami”? Iwona Pavlović ujawniła prawdę o przyszłości programu Polsatu. Jurorka tanecznego show nie ma dobrych wieści dla widzów.

Iwona Pavlović o przyszłości „Tańca z Gwiazdami”. Mają czas do końca roku
fot. TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami” może już nie powrócić na antenę Polsatu. Początkowo nowy sezon miał zostać pokazany już jesienią 2023 roku, lecz przeniesiono go na wiosnę 2024. Niestety program najpewniej wypadł z ramówki. - Formuła „Tańca...” trochę się już wyczerpała. Zwłaszcza że to program, na który stacja wykładała do tej pory naprawdę ogromne pieniądze. Te mogłyby się pewnie zwrócić tylko wtedy, jeśli wśród uczestników pojawiłyby się naprawdę mocne nazwiska, te z najwyższej półki. A udziału takowych zewnętrzny producent programu nie jest w stanie zagwarantować - miał tłumaczyć decyzję Edwarda Miszczaka informator Pudelka. Teraz o przyszłości „Tańca…” opowiedziała Iwona Pavlović.

„Taniec z Gwiazdami” nie wróci do Polsatu? Iwona Pavlović ujawnia szczegóły

Dziennikarze Faktu postanowili pociągnąć za język jurorkę „Tańca z Gwiazdami”. Iwona Pavlović nie mogła zdradzić zbyt wiele, ponieważ podpisane przez nią umowy wymuszają na niej dyskrecję. Przyznała jednak, że bardzo chciałaby powrócić do pracy na planie tanecznego show.

- Bardzo tęsknię. Kocham ten program. Tak mi jest dziwnie tej jesieni, bo nie ma „Tańca z Gwiazdami”. Też bym chciała, żeby był, ale czy tak będzie? To już nie od nas zależy - powiedziała nieco zasmucona. W dalszej części rozmowy ujawniła, kiedy możemy spodziewać się decyzji władz Polsatu dotyczących przyszłości programu.

Kiedy „Taniec…” powróci na ekrany? - Mam nadzieję, że będzie wiosną, takie przynajmniej były rozmowy. Natomiast czy będzie, czy nie to dopiero zobaczymy. Czekamy. Myślę, że do końca roku decyzje będą zapadać, a my dowiemy się pewnie po Nowym Roku, co się dzieje - mówiła na łamach Faktu.

Redakcja poleca

Edward Miszczak szykuje specjalną edycję „Tańca z Gwiazdami”?

Jeżeli Polsat zdecyduje się przywrócić na antenę „Taniec z Gwiazdami”, widzowie najpewniej zobaczą edycję specjalną, w której wystąpią najlepsi uczestnicy poprzednich sezonów. Póki co producenci słonecznej stacji skupiają się na przygotowaniach do jubileuszowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jeśli odniesie ona sukces, być może podejmą decyzję o realizacji „ Tańca z Gwiazdami All Stars”.

Źródło: Radio ZET/Pudelek/Fakt

Nie przegap
Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News