Obserwuj w Google News

Anna Wendzikowska wyznała, ile potrzebuje na miesięczne utrzymanie. W sieci burza

2 min. czytania
15.11.2023 07:54
Zareaguj Reakcja

Anna Wendzikowska nie oszczędza na sobie, dzieciach, podróżach i na dobrym życiu. Wystarczyło jedno pytanie o pieniądze i szczere wyznanie dziennikarki, aby w sieci rozpętała się burza. Czy rzeczywiście celebrytka potrzebuje aż tak dużo, aby godnie się utrzymać?

Anna Wendzikowska wyznała, ile potrzebuje na miesięczne utrzymanie
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Anna Wendzikowska przez długi czas współpracowała z „Dzień dobry TVN”. W 2022 roku pożegnała się z pracodawcą i zarzuciła mu mobbing. Dziennikarka postanowiła w pełni skupić się na sobie. Internauci niejednokrotnie wytykali Annie Wendzikowskiej, że ta nie pracuje, a wciąż wyjeżdża na wakacje z dwiema córkami. Pytano, skąd ma na to pieniądze – zapewne sporą część dochodów stanowią współprace, które łatwo można zauważyć na jej Instagramie. Teraz dziennikarka oceniła, ile potrzebuje na miesiąc, aby szczęśliwie żyć.

Zobacz także:  Anna Wendzikowska przyznaje się do zdrad. Tłumaczy, że zawsze była w tym uczciwa

Anna Wendzikowska szczerze o pieniądzach

Anna Wendzikowska zagościła u Żurnalisty, gdzie odpowiedziała na najbardziej niewygodne i ciekawskie pytania. Dziennikarka oceniła, ile potrzebuje na szczęśliwe życie, aby móc w spokoju podróżować i zapewnić córkom, czego tylko potrzebują. Padła wysoka kwota.

- Żeby mi było tak luźno, fajnie, żebym mogła sobie pozwolić na podróże i utrzymanie moich dzieci, to 40-50 tysięcy miesięcznie – odpowiedziała dziennikarka.

W sieci momentalnie wybuchła burza. Wielu komentujących zwracało sobie nawzajem uwagę, że Wendzikowska nie podała kwoty, którą zarabia, a którą chciałaby zarabiać lub po prostu z którą czułaby się bezpiecznie. Mimo wszystko wytykano dziennikarce brak skromności i wygodnictwo.

„Booooże 50 tys. To ciekawe, jakby za 3 tys. przeżyła” – czytamy w komentarzach na TikToku.

„A z Karolaka się śmiali, jak powiedział, że dla niego minimum to 40 tysięcy” – skwitowała inna osoba.

Redakcja poleca

„Tymi 50 tys. tylko ugruntowałam sobie jej oderwanie od rzeczywistości. Bardzo odklejona od życia kobieta” – komentowano z kolei na Instagramie.

„Ależ tu czepialstwo się objawiło i jakieś takie nasze »polactwo«. Padło konkretne pytanie i konkretna odpowiedź. Czemu nie potraficie wyobrazić sobie kwoty, która byłaby spełnieniem marzeń w perspektywie miesiąca? Każdy taką ma, jeden bardziej przyziemną inny mniej” – podsumowała aferę internautka.

Źródło: Radio ZET/TikTok

Nie przegap
Najniższe emerytury polskich gwiazd. Rekordzista może otrzymać niecałe 8 złotych
13 Zobacz galerię
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER + Karol Porwich/East News + Artur Zawadzki/REPORTER