Obserwuj w Google News

Od zera do milionera? Miesięczne zarobki Marcina Prokopa zwalają z nóg

2 min. czytania
12.11.2023 12:12
Zareaguj Reakcja

Jak powszechnie wiadomo, zarobki gwiazd i celebrytów znacznie odbiegają od tych, na jakie liczyć mogą „zwykli zjadacze chleba”. Dochodowe współprace pozwalają im żyć ponad stan, a jedną z osób, która zdecydowanie nie może narzekać na zarobki, jest Marcin Prokop. Oto jego miesięczne wynagrodzenie.

Od zera do milionera? Miesięczne zarobki Marcina Prokopa zwalają z nóg
fot. Instagram @_marcinprokop_

Nie ma chyba takiej osoby w Polsce, która nie znałaby postaci Marcina Prokopa. Prezenter od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce gwiazd TVN-u, gdzie współgospodarzy w programie śniadaniowym. Poza „ Dzień Dobry TVN” Prokop realizował się również w „Niezwykłych Stanach Prokopa” czy „Mam talent”, w którym już niedługo awansuje z roli konferansjera na pełnoprawnego jurora.

Redakcja poleca

Marcin Prokop wciąż w czołówce dziennikarzy TVN-u

Życie zawodowe dziennikarza usłane jest sukcesami, które zapewniły mu wierne grono fanów. Wielbiciele Marcina trwają przy nim nawet wtedy, gdy zalicza na antenie kolejne wpadki – a tych, jak doskonale wiemy, wcale nie ma tak mało. Do ostatniej doszło nawet całkiem niedawno, gdy dziennikarz zaczął wić się po podłodze i pękła mu marynarka.

Kilka dni później został zrugany przez gościa, a w zeszłym tygodniu porównał Dorotę Wellman do gwiazdy TVP, za co ta uderzyła go na oczach tysięcy widzów.

Marcin Prokop jednym z bardziej lubianych i lepiej opłacanych? Jego miesięczne zarobki to mała fortuna

Poza dochodową działalnością w telewizji Prokop podejmuje się również wielu intratnych współprac. Dziennikarz może liczyć na sowite wynagrodzenie z TVN-u, który według szacunków za udział w „Mam talent” miał płacić mu 30-50 tysięcy złotych miesięcznie. Oprócz tego Marcin występuje również na prywatnych eventach w roli konferansjera, za co – jak podaje Pomponik – w ubiegłym roku liczył sobie 15 tysięcy złotych. Poza tym Prokop pokazuje się też w kampaniach reklamowych, których stawki mogą osiągać nawet kilkaset tysięcy złotych.

Ponadto dziennikarz prowadzi swój własny kanał w serwisie YouTube, a także założył agencję mówców, w której zdradza podopiecznym tajniki sztuki konferansjerskiej.

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski

Źródła: Radio ZET/pomponik.pl