Obserwuj w Google News

Ola Kwaśniewska podzieliła się wielkimi wieściami. Fani oniemieli z zachwytu

2 min. czytania
12.11.2023 10:58
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Kwaśniewska bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu była prezydentówna zapowiedziała fanom, że czeka ją życiowa rewolucja. W sieci zaczęły pojawiać się gratulacje. O co chodzi?

Ola Kwaśniewska podzieliła się wielkimi wieściami. Fani oniemieli z zachwytu
fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osób w kraju, choć w jej przypadku, nie jest to wyłączna zasługa znanego nazwiska. Córka byłej pary prezydenckiej przed laty spełniała się jako dziennikarka TVN, czym zdobyła dużą sympatię widzów.

Redakcja poleca

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich została dziennikarką

Z czasem jednak Kwaśniewska podjęła decyzję o wycofaniu się z telewizji, a swoją działalność przeniosła do internetu. Na szklany ekran powróciła dopiero w 2021 roku, gdy TVN postanowił reaktywować „Miasto kobiet”. Dawna prezydentówna wystąpiła tam jako jedna z prowadzących i ponownie zdążyła zapisać się w historii telewizji. Przypomnijmy, że to właśnie na jej warcie  Marcin Hakiel obwieścił światu, że Katarzyna Cichopek dopuściła się małżeńskiej  zdrady.

Kwaśniewska doskonale spisywała się w lubianym talk-show, lecz jej szczęście nie potrwało długo. W  marcu 2023 roku stacja postanowiła zdjąć program z anteny, a p rowadzącym formatu nie przedłużono kontraktów. Ola zdecydowała wtedy o przeniesieniu swojej działalności do internetu, gdzie obecnie śledzi ją blisko 350 tysięcy osób.

Aleksandra Kwaśniewska przekazała wielkie wieści

Niedawno jednak 42-latka pochwaliła się fanom, że ci będą mogli śledzić jej poczynania w zupełnie nowym formacie. Kwaśniewska dostała nową pracę i przez rok ma realizować się jako prowadząca podcastu biżuteryjnej marki YES.

„Ogromnie miło mi poinformować, że niniejszym przejmuję pałeczkę po wspaniałej Marcie Dyks i przez następny rok będę gospodarzyć w podcaście YES »Jestem Kobietą«. Pierwszy odcinek nowego sezonu już dziś w południe i porozmawiam w nim z kimś, kto bardzo Was ucieszy, że to on właśnie. Pretekstem do rozmowy będzie natomiast nowa kampania YES i ilustrujący ją, przejmująco aktualny wiersz Wisławy Szymborskiej »Portret Kobiecy«. Jeśli nie widzieliście tego pięknego spotu, to zapraszam na prawo, no, a potem do odsłuchu oczywiście” – przekazała w sieci.

Pierwszą gościnią nowego programu dziennikarki była Jolanta Kwaśniewska. Fani Oli nie kryli zadowolenia i natychmiast pospieszyli z gratulacjami.

„Obydwie Panie zawsze poprawiacie mi od razu nastrój i dodajecie czegoś wyjątkowego chwili” „Cudowne wieści! Gratulacje”; „Uwielbiam Olka Twoje dyskusje! Budują, a z mamą u boku nadają im wytrawny charakter”; „Obydwie Panie jesteście inspirujące dla nas kobiet. Każdy ma w życiu jakieś etapy, które trudno przejść z klasą, z wzajemnym zrozumieniem, empatią. A każdy jest człowiekiem” – opiewano w komentarzach.

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)

Źródło: Radio ZET/Instagram @aleksandraleksandrowna