Obserwuj w Google News

Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Cichopek. Żal patrzeć... "Widać, że jest wewnętrznie zniszczony"

2 min. czytania
23.04.2022 16:50
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel był gościem programu "Miasto kobiet", w którym opowiedział o swoich emocjach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz przechodzi obecnie okres autoterapii i powoli układa sobie życie na nowo. Widzowie jednak nie mają złudzeń, przez kogo doszło do rozstania. 

Marcin Hakiel
fot. Instagram:@tvnstyle_official

Marcin Hakiel powoli przyzwyczaja się do życia bez Katarzyny Cichopek. W marcu tancerz i gwiazda "M jak miłość" niespodziewanie poinformowali o zakończeniu małżeństwa. - Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - przekazali w komunikacie małżonkowie. 

Na razie nie wiadomo, co sprawiło, że raptem parę tygodni po rodzinnym urlopie na nartach Cichopek i Hakiel nagle zdecydowali się rozstać. Żadna ze stron nie chce komentować sprawy, lecz podpytywany przez fanów tancerz stanowczo zaprzeczył, że dopuścił się zdrady. Po gali Wiktorów cień podejrzenia padł raczej na Katarzynę Cichopek. Aktorka miała w ostatnim czasie zbliżyć się z Maciejem Kurzajewskim, swoim kolegą z "Pytania na śniadanie", który także niedawno przechodził przez rozwód. Jeden z tabloidów nawet przyłapał aktorkę pod domem prezentera... Nowe zwierzenia Hakiela w TVN Style dały widzom do myślenia na temat tego, co mogło się wydarzyć. 

Redakcja poleca

Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" w pierwszej rozmowie po rozstaniu 

Hakiel po rozstaniu z żoną korzysta z sesji terapeutycznych, które mają mu pomóc przebrnąć przez trudny czas. Być może uznał, że nie zaszkodzi przy tym pozwierzać się trochę w telewizji i zdecydował się udzielić pierwszego wywiadu po rozstaniu w programie "Miasto kobiet". 

Ja się tego nie wstydzę, tego, co przeżyłem i tego, co przeżywam. I tego, co myślę, że będę przeżywał. To znaczy tego rozstania - wyznał w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską. Bo po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można po prostu wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie... I w sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki - podkreślił Hakiel. 

Komentujących poruszyły słowa męża Cichopek. Nie brakowało też sugestii, że tancerz został porzucony. 

Widać, że to bardzo przeżył... Życzę siły!

Ledwo rozpoznałam. Schudł biedaczek. Cichopek cicha woda...

Ależ musiała go zrobić... 

Widać, że jest wewnętrznie zniszczony. Bardzo schudł, nerwowo gestykuluje... Szkoda faceta. A Kasia na Malediwach z delfinami pływa...

Myślicie, że rozstanie faktycznie nie było decyzją obojga małżonków? 

Gwiazda serialu TVP wróciła do męża. Niedawno ogłosili rozstanie

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS