Obserwuj w Google News

Hakiel wstawił niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Opis porusza. Tak pożegnał swoje małżeństwo z Cichopek [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
15.04.2022 20:02
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek postanowili zakończyć swoje 17-letnie małżeństwo. Tancerz ma jednak ogromny sentyment do wspólnie spędzonych lat, czemu dał wyraz, zamieszczając zdjęcia ze ślubu. "Podziękować za każdy moment i uśmiechnąć się" - napisał. 

Marcin Hakiel
fot. Instagram:@marcinhakiel

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w marcu niespodziewanie poinformowali o zakończeniu małżeństwa. - Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - przekazali małżonkowie. 

Do tej pory nie wiadomo, co było powodem rozstania tancerza i gwiazdy "M jak miłość". Żadna ze stron nie chce komentować sprawy, lecz stanowczo podkreśla, że nie doszło do zdrady. Tymczasem po gali Wiktorów huczy od plotek o bliskiej przyjaźni Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Z kolei o Marcinie Hakielu wiadomo tyle, że po rozstaniu z żoną korzysta z sesji terapeutycznych, które mają mu pomóc przebrnąć przez trudny czas. Najwyraźniej terapia przynosi efekty, a dowodem na to jest najnowszy wpis, w którym tancerz wyraża wdzięczność za wspólnie spędzone lata z Kasią Cichopek. 

Redakcja poleca

Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek

W przeddzień świąt Marcin Hakiel podzielił się ulubionymi zdjęciami ze ślubu i dał do zrozumienia, że nie ma żalu do żony, a to co razem przeżyli, zapamięta jako piękny i ważny etap swojego życia. 

Przepracować, zaakceptować i iść dalej. Droga wybiera nas, nie my drogę - podsumował w rekolekcyjnym duchu tancerz. 

Trzeba być wdzięcznym za to, co się przeżyło, doświadczyło... Podziękować za każdy moment i uśmiechnąć się - dodał. 

Nie wiadomo, jak na ten post zareagowała Kasia Cichopek, ale jak widać po jej profilu, w przeciwieństwie do męża nie ucieka w nostalgię i wspomnienia. Aktorka stara się czerpać z życia pełnymi garściami. Właśnie wyjechała z dziećmi na Malediwy i od kilku dni publikuje radosne zdjęcia z wypoczynku. 

hja
fot. Instastories:@marcinhakiel
kasia2
fot. Instastories:@marcinhakiel
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News