Obserwuj w Google News

Natalia Janoszek dostała nową pracę. Wraca do telewizji

2 min. czytania
11.11.2023 16:45

Skompromitowana przez Krzysztofa Stanowskiego Natalia Janoszek nie zrezygnowała z kontynuowania swojej kariery. Po chwili promowania się za granicą ma z hukiem wrócić na polskie salony. Wszystko za sprawą pewnego programu telewizyjnego.

Natalia Janoszek dostała nową pracę. Wraca do telewizji
fot. Pawel Wodzynski/East News

Natalia Janoszek w polskim show-biznesie działała przez niespełna dekadę. Popularność zyskała dzięki swoim opowieściom o tym, jak udało się jej podbić zagraniczny, a dokładnie indyjski, rynek filmowy. W maju tego roku okazało się, że jej historie mogły być „nieco” naciągane. Sprawę nagłośnił Krzysztof Stanowski, który w prawie 3-godzinnym materiale dowiódł, że celebrytka wcale nie jest w Indiach taką gwiazdą, za jaką się podaje. Można wręcz powiedzieć, że nie jest tam właściwie żadną gwiazdą.

Zobacz też:  Natalia Janoszek przenosi działalność za granicę? „Zostałam doceniona”

Co robi teraz Natalia Janoszek? Tak sobie radzi po aferze

Na materiały Stanowskiego Natalia Janoszek zareagowała pismem sądowym. Kobieta postanowiła, że będzie bronić swojego dobrego imienia przed wymiarem sprawiedliwości, nie przyznając się do zarzucanych jej kłamstw. Zablokowała możliwość komentowania jej zdjęć na Instagramie i ruszyła w podróż po świecie. Imprezowała w Wielkiej Brytanii, bawiła się w USA, gdzie wystąpiła jako gwiazda Bollywood na jednej z lokalnych imprez poświęconych kulturze Indii, a potem udała się do Grecji.

Redakcja poleca

Natalia Janoszek wraca do telewizji?

Po kilku miesiącach i masie innych show-biznesowych afer, temat kłamstw Natalii Janoszek nieco ucichł. I wszystko wskazuje na to, że ucichł na tyle, by celebrytka mogła wrócić do pracy w mediach. Z doniesień Pudelka wynika, że Janoszek dostała angaż w programie telewizyjnym, za którego produkcję ma odpowiadać platforma Player.

Zdjęcia do show mają się właśnie odbywać i zakończyć pod koniec listopada. Akcja podobno toczy się w Tajlandii. Nie wiadomo jeszcze, co będzie tematem programu, ale z informacji Pudelka wynika, że mają pojawić się w nim jeszcze Marta Linkiewicz, Ewel0na, Monika Miller czy Klaudia "Mama na obrotach" Klimczyk. Efekty współpracy tej ekipy mają pojawić się na ekranach na początku przyszłego roku.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Nie przegap
Natalia Janoszek nie odpuszcza. Udowadnia, że jest bollywoodzką gwiazdą w USA
7 Zobacz galerię
fot. instagram.com/nataliajanoszek