Obserwuj w Google News

Natalia Janoszek przenosi działalność za granicę? „Zostałam doceniona”

2 min. czytania
21.09.2023 12:48

Co się teraz dzieje u Natalii Janoszek? Samozwańcza gwiazda Bollywood dalej robi to samo, z tym, że swoją „działalność” przenosi za granicę. Zabezpieczyła się przed komentarzami Polaków.

Natalia Janoszek przenosi działalność za granicę? „Zostałam doceniona”
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Janoszek przez prawie dekadę funkcjonowała w polskich mediach jako rodaczka, która podbiła Bollywood. W maju tego roku wszystko uległo zmianie, bo Krzysztof Stanowski opublikował materiał, w którym udowadnia, że Natalia Janoszek mocno naciągała historie o swoich osiągnięciach. Kobieta zarzuciła dziennikarzowi, że kłamie, dlatego ten przygotował prawie 3-godzinny materiał, w którym pokazał dowody na to, że Janoszek mocno manipulowała prawdą. Co robi upokorzona celebrytka miesiąc od tych wydarzeń?

Zobacz też:  Natalia Janoszek wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. Powie, jak zrobić karierę w mediach?

Co się dzieje u Natalii Janoszek? Znów robi to samo

Natalia Janoszek po tym, jak w kraju nad Wisłą straciła swoją reputację, ruszyła w podróż po świecie. Najpierw udała się do Londynu, z którego relacjonowała swoje klubowe podboje i wycieczki po galeriach sztuki, później spokoju szukała w Hiszpanii, by po chwili oddechu wznowić swoją dotychczasową działalność.

Janoszek wyjechała na jakiś czas do USA, gdzie pojawiła się na jednej z lokalnych imprez społeczności indyjskiej. Wcieliła się tam w rolę gwiazdy Bollywood, rozesłała kilka uśmiechów i odebrała kolejną statuetkę za bycie gwiazdą. Była też impreza magazynu „Maxim”, na której – jak sama informowała – miała być hostem (prowadzącą przyp. red.), a w rzeczywistości była hostessą.

Redakcja poleca

Natalia Janoszek w Norwegii. „Moja działalność w Bollywood została doceniona”

Natalia Janoszek podsumowała swoją podróż po USA instagramowym wpisem, z którego nie wynika, że dalej podtrzymuje swoją narrację o tym, że jest zasłużoną w Indiach aktorką:

- Wreszcie mam czas na refleksję nad ostatnimi tygodniami w USA. Fakt, że moja praca w Bollywood została doceniona bardzo mnie wzruszyła. To miała być krótka przygoda, a przerodziła się w podróż trwającą ponad 12 lat. Ilość dobrej energii, inspirujących ludzi i doświadczeń… Jestem po prostu wdzięczna, chyba tym właśnie chciałam się podzielić. Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że ta podróż była tak wyjątkowa, wkrótce wrócę do Krainy Lotosu - oświadczyła Janoszek.

Kobieta udała się do Norwegii, gdzie brała udział w kolejnym wydarzeniu o tematyce Bollywoodu. Po wszystkim udała się na Mykonos, skąd relacjonuje… Swoje podróże helikopterem. Na pytanie „co się dzieje u Natalii Janoszek” można więc na ten moment odpowiedzieć, że to samo, co zwykle.

Nie przegap
Natalia Janoszek nie odpuszcza. Udowadnia, że jest bollywoodzką gwiazdą w USA
7 Zobacz galerię
fot. instagram.com/nataliajanoszek