Obserwuj w Google News

Zofia Zborowska o reakcji Andrzeja Wrony na drugie dziecko. „Zapytał, czy to jego”

2 min. czytania
11.11.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

W ostatnim czasie Zofia Zborowska ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka z Andrzejem Wroną. Postanowiła przeprowadzić serię pytań i odpowiedzi na Instagramie. Aktorka zdradziła, jak się czuje w ciąży.

Zofia Zborowska o reakcji Andrzeja Wrony na drugie dziecko. „Zapytał, czy to jego”
fot. screen/Instagram @zborowskazofia

7 listopada Zofia Zborowska ujawniła, że jest w drugiej ciąży z Andrzejem Wroną. Umieściła wtedy film, gdzie przy okazji zdradziła, jakiej płci będzie dziecko. Nadzieja, pierwsza pociecha Zborowskiej i Wrony będzie miała siostrzyczkę. Aktorka postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące jej życia. Fani Zofii Zborowskiej zapytali ją o to, jak znosi ciążę i jaka była reakcja Andrzeja Wrony na kolejne dziecko.

Zofia Zborowska odpowiada na pytania fanów. Aktorka szczerze o ciąży

Aktorka znana m.in. z serialu „Barwy szczęścia” zwykle mówi szczerze o tym, co się u niej dzieje. Nie inaczej było, gdy zorganizowała serię pytań i odpowiedzi na Instagramie. Jeden z fanów zapytał ją wprost, jak się czuje.

Redakcja poleca

„Bardzo różnie. Przede wszystkim zmęczona. Nie ma już spania do 11:00 (jak za czasów ciąży z Nadzią) nie ma drzemeczek w ciągu dnia (bo Nadzia już nie śpi), plus czasami jest mi tak okrutnie niedobrze, że mam ochotę się zapłakać. Ale generalnie jest git” – odpowiedziała szczerze Zofia Zborowska.

Nie jest tajemnicą, że aktorka wcześniej poroniła. Z tego powodu inna osoba spytała ją, czy nie boi się o obecną ciążę. Zborowska napisała: „Ciąża z Nadzią była jednym wielkim strachem. Powiedzieliśmy o niej dopiero w 21. tygodniu, bo tak bardzo się bałam. Teraz jest lepiej”.

Reakcja Andrzeja Wrony na ciążę Zofii Zborowskiej zaskakuje

Zofia Zborowska pokusiła się o żartobliwe odpowiedzi na pytania fanów. Gdy jeden z nich napisał: „Imię wybrane?”, aktorka odpowiedziała: „Dzieee tam [pisownia oryg.]”. Inna osoba dopytywała o termin porodu i miesiąc ciąży.

„Czy datę ostatniej miesiączki też mam podać?” – napisała Zborowska. Kolejne pytanie dotyczyło reakcji Andrzeja Wrony na drugą ciążę aktorki. Ta odpowiedziała prześmiewczo: „Spytał się, czy to jego”.

Nie przegap
gwiazdy, które poroniły
12 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS