Obserwuj w Google News

Natalia Janoszek pozywa Krzysztofa Stanowskiego. Wydała mocne oświadczenie

2 min. czytania
06.06.2023 10:35
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek przerwała milczenie i zareagowała na materiał Krzysztofa Stanowskiego. Gwiazda opublikowała mocne oświadczenie, w którym rozprawia się z dziennikarzem. Aktorka zapowiedziała, że z twórcą „Kanału sportowego” spotka się w sądzie.

janoszek-pozywa-stanowskiego-wydała-mocne-oświadczenie
fot. TRICOLORS/East News, PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Natalia Janoszek znalazła się w centrum zainteresowania po tym, jak Krzysztof Stanowski opublikował materiał, w którym oskarżył ją o zmyślenie kariery w Bollywood. Afera szybko zaczęła być komentowana przez polskie gwiazdy. Jarosław Kret, znany miłośnik Indii, nie zostawił na niej suchej nitki. - To jest upadek - grzmiała Karolina Korwin Piotrowska. Aktorka konsekwentnie milczała i nie komentowała skandalu z jej udziałem. W końcu postanowiła zareagować na oskarżenia i opublikowała w sieci mocne oświadczenie.

Natalia Janoszek odpowiada na zarzuty Krzysztofa Stanowskiego. Złożyła pozew

Na Instagramie gwiazdy znalazły się szczegółowe wyjaśnienia. Janoszek uważa, że Stanowski „mijał się z prawdą, prezentując tendencyjne i wybiórcze fragmenty jej wypowiedzi”. - Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, w tym negatywnej oceny czyichś dokonań zawodowych. Na tym polega też praca prawdziwych dziennikarzy, starających się dociec prawdy - zaczęła spokojnie aktorka.

Gwiazda szybko przeszła jednak do negatywnej oceny materiału twórcy „Kanału Sportowego”. - Krytyka nie może jednak zmierzać do ośmieszenia i zniszczenia innej osoby. W imię wolności słowa nie można bezkarnie oczerniać, mówić półprawd i wyzywać drugiego człowieka, co pan Stanowski uczynił wielokrotnie w swoim materiale. Na kulturę hejtu nie powinno być niczyjej zgody - podkreśliła.

Redakcja poleca

Zdaniem Janoszek w nagraniu Stanowskiego pojawiły się „nieprawdziwe i mylące opinię publiczną informacje”, a dziennikarz nie dokonał ich rzetelnej weryfikacji i robił wszystko, by uzasadnić postawioną wcześniej tezę. Gwiazda zapowiedziała także stanowczą reakcję na krytykujący ją materiał.

- Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu - przekazała.

Stanowski zdążył już skomentować oświadczenie aktorki. - Tak wygląda najlepszy prezent, jaki mogłem otrzymać - napisał z przekąsem na Twitterze dziennikarz. Myślicie, że Natalia Janoszek udowodni, że zrobiła wielką karierę w Bollywood w sądzie? A może na sali rozpraw będzie triumfował Krzysztof Stanowski?

Redakcja poleca
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS