Obserwuj w Google News

Afera z Natalią Janoszek hakiem na PO. W TVP ujawnili jej polityczną przeszłość

2 min. czytania
26.05.2023 23:32
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek kiedyś kandydowała na radną z listy Platformy Obywatelskiej, o czym przypomniał portal TVP Info. Tak celebrytka kłamała o karierze w Bollywood w swojej kampanii w wyborach samorządowych 2014. 

Natalia Janoszek kandydowała na radną Bielska-Białej
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Janoszek została posądzona o zmyślenie swojej kariery w Bollywood. Dokonania celebrytki znanej z "365 dni" i "Twoja twarz brzmi znajomo" prześwietlił Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego. Okazało się, że o Janoszek, kreującej się na nagradzaną gwiazdę indyjskiego kina, nikt w branży nie słyszał, a jej szumna kariera w Hollywood to w rzeczywistości zaledwie parę marginalnych ról.

Redakcja poleca

Natalia Janoszek kandydowała na radną Bielska-Białej

Skandal z Natalią Janoszek nie uszedł uwadze dziennikarzy portalu TVP Info, którzy postanowili wykorzystać zamieszanie wokół skompromitowanej gwiazdki, aby dopiec partii Donalda Tuska.

W artykule zatytułowanym "Upadek <<gwiazdy>>, byłej kandydatki PO na miejską radną" przypomniano, że w czasie wyborów samorządowych w 2014 roku Natalia Janoszek startowała na radną Bielska-Białej. Autorzy z dziką rozkoszą podkreślili fakt, że modelka była kandydatką z ramienia Platformy Obywatelskiej

Okazało się także, że Janoszek blisko 10 lat temu próbowała swoich sił w polityce. Wybrała Platformę Obywatelską, z listy której próbowała się dostać do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - czytamy.

Trzeba przyznać, że Janoszek miała ambitne cele. 32-latka obiecywała mieszkańcom Bielska przedsięwzięcia, "które wzbogacą nie tylko ofertę kulturalną miasta, ale staną się także jego skuteczną reklamą, zwiększając tym samym szansę powstania nowych miejsc pracy szczególnie wśród ludzi młodych". 

Natalia Janoszek chwaliła się w kampanii karierą w Bollywood i USA

Do realizacji swojego programu Natalia Janoszek zamierzała wykorzystać doświadczenie zdobyte "w wielu polskich i międzynarodowych projektach" oraz na studiach z zarządzania. 

Wiedzę pozyskaną na uczelni wykorzystałam w realizacji swoich marzeń, by poprzez ciężką pracę stać się aktorką kina Bollywood i Hollywood - napisała o sobie w ulotce. 

Wspomniała też o wyróżnieniu w konkursie piękności oraz byciu działaczką UNICEF-u i ambasadorką międzynarodowej organizacji pokojowej World & Peace Humanity Organization.

Jak podawał portal Bielsko.info, to władze PO miały zabiegać o Natalię Janoszek.  

- Jeden z komitetów zaproponował znanej bielskiej modelce - Natalii Janoszek - miejsce na swojej liście wyborczej. Jak się nam udało ustalić propozycja wyszła z komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej - możemy przeczytać w sieci.