Obserwuj w Google News

Telewizja wiedziała, że Natalia Janoszek zmyśliła karierę? I tak ją promowali

Maria Czarniecka
2 min. czytania
25.05.2023 17:12

Natalia Janoszek przez kilka lat wmawiała polskiej publiczności, że robi w Indiach zawrotną karierę. Napisała nawet książkę o tym, jak udało jej się podbić świat Bollywood. Role, nagrody i projekty, o których przez lata mówiła zweryfikował dopiero niedawno Krzysztof Stanowski. Okazało się, że Natalia Janoszek dość mocno naciągała prawdę, z czego mieli zdawać sobie sprawę pracownicy stacji, która ją promowała.

Polsat wiedział, że Natalia Janoszek zmyśliła karierę? Mimo wszystko ją promowano
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Janoszek zrobiła w Polsce furorę oświadczając, że jest wielką gwiazdą indyjskich ekranów. Kobieta szybko zyskała rozgłos, który otworzył jej furtkę do polskiego show-biznesowego podwórka. Przypieczętowaniem jej celebryckiej kariery w ojczystym kraju był występ w „Tańcu z Gwiazdami” i w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, za których produkcją stoi Polsat. Problem w tym, że poza tym Janoszek wcale nie miała żadnej innej kariery, a zwłaszcza tej, o której napisała książkę.

Zobacz też:  Afera wokół Natalii Janoszek. Pracownik Polsatu zabrał głos

Natalia Janoszek zmyśliła swoją karierę? Pracownicy Polsatu mieli o tym wiedzieć

Natalia Janoszek była pretendentką na nową gwiazdę słonecznej stacji. Zaczęło się od „Tańca z Gwiazdami”, a po tym programie ambitna celebrytka zaczęła pojawiać się na kolejnych to imprezach Polsatu. Była gościem specjalnym finału 8. sezonu „Hell’s Kitchen”, brylowała na ściankach postawionych z okazji 100-lecia Disneya, pojawiła się również na 30 jubileuszu stacji.

Redakcja poleca

Kolejną po „TzG” współpracą z Polsatem był udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Redaktorzy „Pudelka” dotarli do osób z produkcji show, które miały przyznać, że za kulisami doskonale zdawano sobie sprawę z tego, że Janoszek zmyśliła sobie całą karierę.

- Pomiędzy pracownikami "Twoja twarz brzmi znajomo" odbywały się rozmowy na planie, czy te dwa miliony followersów Natalii na Instagramie to nie "fake". Na korytarzach szeptano oczywiście i zastanawiano się, czy kariera Natalii jest tak imponująca, jak ją opisywała. Pojawiały się osoby związane z produkcją, bardzo znane zresztą, które mówiły na głos, że "Janoszek zmyśliła sobie karierę"- podaje portal.

Co na to wszystko Natalia Janoszek?

Kobieta nie zdecydowała się jeszcze na komentarz w sprawie materiału Krzysztofa Stanowskiego. Postanowiła również zablokować możliwość komentowania jej postów na Instagramie. O to samo poprosiła również stację Polsat – pod nagraniami z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z udziałem Janoszek nie można dodać komentarza. Ani na Instagramie, ani na YouTube.

- W dniu, kiedy Stanowski opublikował "Dziennikarskie Zero", Natalia była oczywiście w szoku. Oprócz blokady komentarzy u siebie na profilu prosiła również o blokadę na Instagramie "Twoja twarz brzmi znajomo". Do tej pory zastanawia się z managerem, co zrobić, jak wyjść z tej sytuacji z twarzą, o ile jest to w ogóle możliwe – podaje informator portalu.

Co więcej – nie zanosi się na to, by Janoszek mogła oczekiwać kolejnych propozycji od Polsatu.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS