Obserwuj w Google News

Kret zna Indie jak własną kieszeń. Tak skomentował „karierę” Janoszek

2 min. czytania
26.05.2023 09:58
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek została oskarżona o zmyślenie jej kariery w Bollywood. Gwiazda mierzy się z falą krytyki. O aktorce wypowiedział się miłośnik Indii, Jarosław Kret. Co powiedział o karierze Janoszek?

jarosław-kret-zna-indie-jak-własną-kieszeń-tak-skomentował-karierę-natalii-janoszek
fot. Artur Zawadzki/East News, TRICOLORS/East News

Natalia Janoszek została posądzona o oszustwo. Krzysztof Stanowski zarzucił jej kłamstwo i zmyślenie kariery w Bollywood. Wkrótce aktorka odczuła pierwsze konsekwencje afery. Wcześniej celebrytka pojawiła się w programach Polsatu - „ Tańcu z Gwiazdami” i show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Pikanterii dodaje fakt, że telewizja miała wiedzieć, że Janoszek nieco „naciągnęła” fakty o swoich sukcesach za granicą. Na gwiazdę wylała się fala krytyki. Teraz głos zabrał znany w Polsce miłośnik Indii, Jarosław Kret.

Jarosław Kret komentuje aferę wokół Natalii Janoszek. Pogodynek mieszkał w Indiach kilka lat

Niewielu wie, że znany prezenter pogody przez kilka lat mieszkał w Indiach oraz przemierzył cały kraj wzdłuż i wszerz. Gwiazdor jest z wykształcenia orientalistą. Wydał nawet książkę „Moje Indie”, w której opisał swe podróże.

Lata temu Jarosław Kret pojechał do Indii, by nagrać reportaż o polskim reżyserze, który wystawiał tam „Ślub” Gombrowicza. To właśnie tam prezenter poznał swoją wielką miłość - aktorkę, Tannishthę Chatterjee. Choć nie udało im się wtedy stworzyć stałej relacji, niedawno media donosiły, że ich uczucie rozkwitło na nowo.

Redakcja poleca

Dziennikarze Faktu postanowili zapytać Jarosława Kreta, co sądzi o karierze Natalii Janoszek w Bollywood. Czy aktorka rzeczywiście osiągnęła wielkie sukcesy i może pochwalić się popularnością w Indiach?

- Pyta pani o Natalię Janoszek? A kto to jest??? - wyraźnie zdziwił się prezenter. - Hmmm... może odpowiem jednym zdaniem. Jedyna Polka powszechnie znana w Indiach to Pani Maria Skłodowska-Curie, a i tak jest z nią problem, bo Indusi myślą, że jest z Francji i znają ją jako Marię Curie. Intelektualiści znają jeszcze dwie Polki - Wisławę Szymborską i Olgę Tokarczuk. Nie jestem pewien, czy ktoś tam zna panią Natalię - podsumował Kret.

Myślicie, że polski znawca Indii może się mylić?

Zobacz także: Afera wokół Natalii Janoszek. Pracownik Polsatu zabrał głos

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS