Obserwuj w Google News

Afera wokół Natalii Janoszek. Pracownik Polsatu zabrał głos

2 min. czytania
24.05.2023 17:19
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek znana jest z bycia Polką, która podbiła Bollywood. Gdy jej życiorysowi przyjrzał się Krzysztof Stanowski, coraz więcej osób zaczęło wątpić w opowieści celebrytki. Głos w sprawie zabrał jeden z pracowników Polsatu – to w tej stacji Janoszek odnosiła największe sukcesy.

Natalia Janoszek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Natalia Janoszek rzeczywiście zrobiła karierę w Bollywood? Przyjrzał się temu Krzysztof Stanowski, który w „Dziennikarskim zerze” podsumował, że jej sukcesy są zmyślone. Wymieniał, że w Indiach nikt jej nie kojarzy, followersi na Instagramie są botami, prestiżowe nagrody to jedynie mało spektakularne wyróżnienia, a w jednym z mało oglądanych filmów pojawiła się tylko na 5 sekund – leżała na plaży.

W sieci szybko wybuchła burza, a Natalia Janoszek odczuła pierwsze konsekwencje. Strona na Wikipedii, traktująca o jej życiorysie, została zaktualizowana. Zabrakło wzmianek o konkursach piękności, wizycie w Cannes czy pojawienia się na okładce zagranicznego magazynu. Natalia Janoszek zablokowała komentowanie postów na Instagramie i na razie nie zabiera głosu w sprawie. Przebywa na urlopie. Za to kilka zdań od siebie rzucił pracownik Polsatu.

Zobacz także:  Julia Wieniawa zapowiada zmiany w życiu. „W tym roku postawiłam sobie zadanie”

Afera wokół Natalii Janoszek

Natalia Janoszek jako polska gwiazda Bollywood pojawiała się m.in. w „Dzień dobry TVN”. Wszyscy zachwycali się jej zaradnością, talentem i odrobiną szczęścia w życiu. W końcu trafiła do „Tańca z gwiazdami” - w 13. edycji, emitowanej jesienią 2022 roku, zajęła 4. miejsce wraz z Rafałem Maserakiem.

Z kolei wiosną 2023 roku pojawiła się w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Rywalizowała z takimi gwiazdami jak np. Piotr Stramowski czy Krzysztof Ibisz. Fani show zachwycali się jej talentem. Czy teraz stacja ma problem?

- Wszystkie te doniesienia stawiają stację w niezręcznej sytuacji, bo Natalia w ostatnim czasie wystąpiła w dwóch naszych dużych produkcjach, a i były kolejne plany dotyczące jej osoby. Przecież w „Tańcu z Gwiazdami” poradziła sobie świetnie! Przed udziałem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeszła za to przez standardowy casting, który dotyczy każdego, nawet najbardziej znanego uczestnika, a potem trafiła nawet do finałowej czwórki – mówił jeden z pracowników Polsatu w rozmowie z „Plotkiem”.

Redakcja poleca

- Jeśli Natalia rzeczywiście „podrasowała” swoje CV, to na pewno czeka ją teraz poważny kryzys wizerunkowy, a cała sprawa długo będzie się za nią ciągnęła. Szkoda, bo to naprawdę sympatyczna, pracowita i ambitna dziewczyna, która zrobiła na wszystkich dobre wrażenie – dodało źródło „Plotka”.

Cóż, chyba pozostaje czekać, aż Natalia Janoszek wróci z urlopu i wyda oświadczenie. Internauci czekają na skonfrontowanie śledztwa Krzysztofa Stanowskiego z wersją polskiej gwiazdy Bollywood.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS