Obserwuj w Google News

Jarosław Kret wrócił do byłej. "Straciłem dla niej głowę"

2 min. czytania
21.03.2023 09:20

Jarosław Kret wrócił do byłej partnerki. Jego wybranką jest hinduska piękność Tannishtha Chatterjee. To ona trwała przy nim w najgorszych chwilach. Dziś Kret nie może wyjść z zachwytu nad swoją miłością.

Jarosław Kret
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Przez pewien czas Jarosław Kret dzielił życie pomiędzy dwoma krajami. Choć pracował w Polsce, serce zostawił w Indiach. Po rozstaniu z Edytą Mikołajczyk, prezenter pogody związał się z kobietą, która najwyraźniej nie dała mu o sobie zapomnieć.

Zobacz także: Jarosław Kret ujawnił, kim jest jego ukochana. Już nie ukrywa związku

Jarosław Kret zakochał się bez pamięci

Jarosław Kret odnalazł miłość na innym kontynencie. Kiedy wyjechał do Indii, by nakręcić reportaż, nie spodziewał się, że na jego drodze stanie kobieta, która skradnie mu serce. Chociaż początkowo wątpił w to, że Tannishtha Chatterjee zwróci na niego uwagę, pomiędzy Kretem a hinduską pięknością szybko pojawiło się gorące uczucie.

Piękna, czarnooka, wybitnie wykształcona dziewczyna. Zakochałem się w niej z miejsca. Nie sądziłem, że mogę mieć u niej szansę, a jednak odwzajemniła uczucie. Straciłem dla niej głowę, zamieszkałem tam, żyłem bardzo intensywnie, dzieląc czas między dwoma krajami - opowiadał później w rozmowie z "Twoim Imperium" Jarosław Kret.

Jarosław Kret wrócił do byłej

Ostatecznie ich drogi się rozeszły, ale Kret i Chatterjee nie zamierzali o sobie zapomnieć. Pozostali w kontakcie i wspierali się w trudnych chwilach. To właśnie była partnerka miała być dla prezentera oparciem, gdy w jego życiu pojawiały się problemy. To na nowo rozpaliło łączące ich niegdyś uczucie.

Stara miłość nie rdzewieje. Gdy chorowałem na depresję, a moje życie osobiste runęło, Tannishtha okazała mi ogromne wsparcie - tłumaczył Kret.

Okazuje się, że Kret postanowił raz jeszcze dać szansę miłości. Dziś on i jego wybranka budują związek na odległość i choć nie jest to łatwe zadanie, nie tracą nadziei, że kiedyś będą mogli w pełni poświęcić się swojej miłości.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Twoje Imperium