Obserwuj w Google News

Anna Wendzikowska przyznaje się do zdrad. Tłumaczy, że zawsze była w tym uczciwa

2 min. czytania
12.11.2023 16:41
Zareaguj Reakcja

Anna Wendzikowska ma za sobą kilka nieudanych związków. Zdarzało się, że jej przyszłość z partnerami przekreślały zdrady. Czasami to celebrytka decydowała się na skok w bok. Jak to tłumaczy?

Anna Wendzikowska przyznaje się do zdrad. Tłumaczy, że zawsze była w tym uczciwa
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Anna Wendzikowska ma za sobą bolesne rozstania. Ojcowie jej dzieci nie byli jej wierni. Romanse w oczach celebrytki przekreślały ich wspólną przyszłość. Okazuje się jednak, że sama Wendzikowska nie zawsze dochowywała wierności w związku.

Anna Wendzikowska przyznała się do zdrad

Anna Wendzikowska doświadczyła zdrady, chociaż myślała, że nigdy jej to nie spotka. Wierzyła, że zdoła ułożyć sobie życie prywatne z kimś, z kim będzie mogła żyć w zgodzie i wierności, jak jej rodzice.

– Ja widziałam taką miłość, uwielbienie, taką relację, że ja nigdy nie wybierałam partnerów w typie playboya i zdradzających. Jak ja tylko widziałam sygnał, że ktoś się zachowuje nie OK, to ja nie wchodziłam w taką relację. Nawet w mojej ostatniej relacji, w której się dowiedziałam, że byłam zdradzana, nigdy w życiu bym nie przypuszczała, nigdy nie podejrzewałam, nigdy nie sprawdzałam, bo było to dla mnie coś niewiarygodnego. Nawet jak się dowiedziałam długo po rozstaniu, to też mi było w to trudno uwierzyć, dopiero jak zdjęcia zobaczyłam, to gdzieś tam to do mnie dotarło – mówiła w rozmowie z Żurnalistą Wendzikowska.

Redakcja poleca

Okazuje się jednak, że sama ma co nieco za uszami. Celebrytka przyznała, że nie zawsze dochowywała wierności w związku. W jej przypadku skoki w bok były sposobami na zbudowanie poczucia własnej wartości. Wendzikowska stwierdziła jednak, że choć raniła partnera, potrafiła zachować przyzwoitość i uczciwość.

– Na szczęście ja zawsze miałam w sobie dużo uczciwości. Miałam taki schemat, że potrzebowałam udowadniać sobie swoją atrakcyjność, więc stąd się brały moje zdrady, natomiast jak już zdradzałam, czy też poznawałam kogoś innego, to odchodziłam, więc jakiś element takiej mojej uczciwości w tym wszystkim był i to mi pewnie pomogło potem to przepracować, ale to jest bardzo ważny moment w takim procesie pokochania siebie – powiedziała.

Źródła: Radio ZET/Żurnalista - Rozmowy bez kompromisów

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl