Obserwuj w Google News

Radosław Majdan zamknął Małgorzatę Rozenek w komorze? W sieci wybuchła burza

2 min. czytania
09.11.2023 20:46
Zareaguj Reakcja

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wyraźnie zaniepokoili swoich fanów. W mediach społecznościowych ukazało się zdjęcie, na którym emerytowany piłkarz zapozował przy tajemniczej komorze. Za szybką machiny siedziała za to sama Małgonia, która uzbroiła się w tlenową maskę. Co tam się wydarzyło?

Radosław Majdan zamknął Małgorzatę Rozenek w komorze? W sieci burza
fot. Instagram @r_majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od lat aktywni są w mediach społecznościowych. Małżonkowie skrzętnie relacjonują swoją codzienność, pokazując fanom mniej lub bardziej interesujące momenty z życia. Te z kolei nie raz doprowadziły internautów do szewskiej pasji. Wielbiciele zaradnej bizneswoman zdążyli skłócić się nawet przez jej markowe sandałki, na które Gosia wyłożyła z portfela blisko 6 tysięcy.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek skrytykowana za Halloween

Często gęsto obrywa się również samym gwiazdkom. Niedawno internauci zarzucili Rozenek i Majdanowi, że narażają swoje dzieci na stres, ponieważ w ich domu obchodzi się Halloween. Zdaniem co niektórych, przebrany za d iabelskiego dziada  Radzio mógłby bardzo przestraszyć ich synka Henia. Przypomnijmy, że we wrześniu tego roku Henryk Majdan oficjalnie stał się przedszkolakiem, a jego pobyt w prestiżowej placówce edukacyjnej kosztuje polskich Beckhamów niebotyczne pieniądze.

Zobacz też: Quiz. Co wiesz o Małgorzacie Rozenek? To trudniejsze niż test białej rękawiczki

Radosław Majdan pokazał Małgorzatę Rozenek w komorze: „Żona odleciała”

W środę Małgorzata i Radosław zdążyli jednak mocno zaniepokoić swoich fanów. Na Instagramie emerytowanego piłkarza ukazało się zdjęcie, na którym ten z zadowoleniem stoi sobie tuż obok tajemniczej komory, w której… przesiaduje jego żona. „Kiedy wstajesz rano, a Twoja żona odlatuje w kosmos” – pisał, żartując sobie z Gosi, która postanowiła skorzystać z dóbr komory hiperbarycznej.

Na komentarze pod wpisem Majdana nie trzeba było czekać zbyt długo, choć reakcja internautów zapewne mocno zdziwiła sportowca. Komentujący bowiem zarzucili małżonkom, że posunęli się o krok za daleko. „Myślą, że będą żyć wiecznie”; „Odbija wam”; „Przed Bogiem i tak przyjdzie stanąć i się rozliczyć z próżniaczego życia” – pisano.

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)

Źródło: Radio ZET