Obserwuj w Google News

Quiz. Co wiesz o Edycie Górniak? Poznaj największe tajemnice diwy

1 min. czytania
14.11.2023 13:57
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak to wciąż jedna z największych gwiazd w Polsce. Diwa obchodzi urodziny, a my prezentujemy quiz poświęcony jej życiu. Sprawdź, czy pamiętasz, jak potoczyła się jej kariera.

Quiz. Co wiesz o Edycie Górniak? Poznaj największe tajemnice diwy
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Paweł Wodzyński/East News, Piotr Blawicki/East News, Wojtek Rzazewski/East News

Edyta Górniak 14 listopada 2023 roku obchodzi swoje 51. urodziny. Z tej okazji prezentujemy quiz poświęcony życiu i twórczości największej diwy polskiej piosenki. Artystka należy wszak do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Po ogromnym sukcesie na Eurowizji miała szansę zrobić międzynarodową karierę, a jej utwory nuciła cała Polska. Obecnie piosenkarka bierze udział w coraz to kolejnych telewizyjnych programach. Często pojawia się też na festiwalach, gdzie śpiewa stare hity lub covery innych artystów. Złośliwi wciąż dopytują, kiedy Edyta Górniak planuje wydać płytę. Pamiętacie jeszcze jej piosenki? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Quiz. Ile wiesz o Edycie Górniak? Tak potoczyła się jej kariera

Edyta Górniak wylansowała takie przeboje jak „Jestem kobietą”, „To nie ja” czy „Dumka na dwa serca”. Wzięła też udział w wielu polskich programach telewizyjnych. Podczas gdy jej fani wciąż wyczekują kolejnej płyty diwy, ona wygłasza kolejne kontrowersyjne poglądy. W ostatnim czasie gwiazda zasłynęła z teorii spiskowych dotyczących pandemii. Ostrzegała też przed reptilianami, hybrydami i biorobotami. Pamiętacie jeszcze jej początki w show-biznesie? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Źródło: Radio ZET

Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL

logo Tu się dzieje