Zamknij
Urodziny Edyty Górniak
  • EOSgor_141122001
  • EOSgor_141122009
  • EOSgor_141122013
  • 19 Zobacz
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL

Edyta Górniak planowała spędzić swoje kolejne urodziny w domowym zaciszu, popijając szampana w piżamie. Została jednak zaskoczona miłą niespodzianką – nie zabrakło wzruszeń, balonów i confetti. Celebrytka swój 50-ty ziemski rok w tym wymiarze celebrowała na korytarzach studia TVP.

Edyta Górniak wyznała ostatnio, że przebywa na Ziemi od 4000 lat, „mierząc czasem linearnym”. Według aktualnego kalendarza, 14 listopada 2022 roku diwa skończyła 50 lat – przynajmniej w znanym nam wymiarze. W drugie półwiecze gwiazda wkracza z ogromnym dorobkiem artystycznym, niezaprzeczalnym statusem ikony muzyki pop oraz sporą liczbą kontrowersyjnych wypowiedzi.

Zobacz także: Diwa czy zmarnowany potencjał? Edyta Górniak skończyła 50 lat

Edyta Górniak w morzu confetti na korytarzu TVP. Nie kryła wzruszenia

Swoje kolejne urodziny celebrytka chciała spędzić w samotności, oddając się relaksowi w dresie i z kieliszkiem szampana w dłoni. Choć zrezygnowała z hucznych obchodów, wybrała się na plan programu „Jaka to melodia”, gdzie została zaskoczona efektowną niespodzianką.

Fani uczcili 4001. rok Edyty Górniak na naszej planecie, pojawiając się na korytarzu TVP z naręczami balonów i kwiatów. Nie zabrakło również urodzinowego tortu i wyjątkowych prezentów, które wywołały na twarzy gwiazdy szczery uśmiech.

Wokalistka nie była w stanie ukryć wzruszenia, gdy w jej ręce trafił album z jej zdjęciami z dzieciństwa oraz efektowny film z życzeniami. Wszystko wskazuje na to, że niespodzianka się udała – po wręczeniu prezentów fani wystrzelili w stronę jubilatki połyskujące confetti, które idealnie pasowało do jej srebrno-białej kreacji.

Mina Edzi wyraża więcej, niż słowa – długowieczna piosenkarka była oczarowana celebrowaniem ważnego dnia w gronie swoich fanów.

Czego życzycie Edycie Górniak z okazji urodzin?