Zamknij
Taniec z gwiazdami
  • TZg
  • TZG
  • TZG
  • 12 Zobacz
fot. Piotr Molecki/East News

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najdłużej realizowanych tanecznych show w polskiej telewizji. Emitowany był wcześniej w TVN, a obecnie w Polsacie, gdzie rozpoczęła się jego 13 już edycja. Przypominamy pary, które odpadły w pierwszych odcinkach programu. Oni naprawdę byli najgorsi?

Trwa kolejna edycja show „Taniec z gwiazdami”, która już od pierwszych chwil dostarcza widzom wielu emocji. Jest to jeden z najbardziej lubianych formatów, który doczekał się 13 edycji w TVN i właśnie rozpoczęła się trzynasta, realizowana przez telewizję Polsat. Dotąd w programie oglądaliśmy już 24 zwycięskie pary, a Łukasz Płoszajski i jego partnerka, którzy odpadli w premierowym odcinku nowej edycji są już 25 parą, która odpadła jako pierwsza. Czy słusznie odpadli i oni i ich poprzednicy? Trudno to ocenić. Postanowiliśmy przypomnieć wszystkie pary, które odpadły jako pierwsze w historii programu na antenie telewizji Polsat.

Zobacz także: „The Voice of Poland” w ogniu krytyki. Widzowie są oburzeni zachowaniem trenerów

Pierwszą edycję show „Taniec z gwiazdami” oglądaliśmy w Polsacie wiosna 2014 roku. Zwycięską parą byli: Aneta Zając i Stefano Terrazino. Jako pierwsi odpadli zaś Violetta Arlak i Krzysztof Hulboj. Pamiętacie, kto jeszcze odpadał jako pierwszy? Tych uczestników przypominamy w naszej galerii.